841 - 860 av 1 443
1...424344...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 januari 2018

Klubbad för

Kaffeskedar 12st S830, 150,4g, 119mm, Princess, i ask

475 kr

Utrop: 600 kr

Moccaskedar 2st, S830, 18g 102mm

50 kr

Utrop: 75 kr

Mixerbord, Soundcraft EFX8, snr.30488761, med strömsladd. Ej med på visning.

1 100 kr

Utrop: 50 kr

Sennheiser ew 500 G3, snr.1501222449, med strömsladd

1 200 kr

Utrop: 50 kr

Sennheiser ew 500 G3, snr.1032229918, med strömsladd

1 000 kr

Utrop: 50 kr

ADX-500 active DI-Box, med sladd

75 kr

Utrop: 50 kr

225 kr

Utrop: 50 kr

Urna utan botten, metall, höjd 30cm

225 kr

Utrop: 50 kr

Mynt S400, 14g, Frimärke 25 öre, båda 1959

25 kr

Utrop: 50 kr

Såskanna, nysilver

100 kr

Utrop: 50 kr

Serveringsfat 2st, nysilver

25 kr

Utrop: 50 kr

Punchkoppar 6st, S830, 191,1g, i ask

Utrop: 750 kr

Punchkoppar 12st, S830, 380g

Utrop: 1 500 kr

Ljusstakar ett par tenn, höjd 12,5cm, en skev i botten

75 kr

Utrop: 50 kr

Bakelsegafflar 6st, S830, 104,2g, 146mm, Carmen

350 kr

Utrop: 400 kr

Parti silver S830, 184,8g, graverat

Utrop: 750 kr

Olja på pannå, signerad Olle Hjortzberg -58, 45x37cm, skadad ram

2 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Olja på duk, Einar Critèn, 50x61cm, i ram

550 kr

Utrop: 600 kr

Fossil, FS4994, snr.121508, herrur, quartz, kronograf, stål, originallänk, i box

300 kr

Utrop: 375 kr

Klockor Diesel

Diesel, DZ-1717, snr.111508, herrur, quartz, stål, datum, läderarmband, i box

400 kr

Utrop: 500 kr