801 - 820 av 1 443
1...404142...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 januari 2018

Klubbad för

Hänge, 18K, 2,5g

Utrop: 1 100 kr

Fritid Övrigt

Cykel mountainbike Yosemite Black Fox by Biltema, stötdämpare fram/bak, Nr: WBID026814B, bruksskick. Hämtas på Sefina Roselundsgatan 4 - Göteborg.

425 kr

Utrop: 600 kr

Parti guld, 18K, 7g

Utrop: 1 800 kr

Dator Apple Macbook Pro 15,4-tum (A1398), 2,3Ghz Intel i7, 16GB, 512GB SSD, Geforce GT750M, laddare. Nr: C02N21N4FD57. Hämtas på Sefina Roselundsgatan 4 - Göteborg.

6 900 kr

Utrop: 3 200 kr

Hänge, 18K, vitguld, 0,5g

200 kr

Utrop: 250 kr

Parti silver,0,925, 13g

50 kr

Utrop: 75 kr

Etsning av Eduard Wiiralt. Naken Kvinna. 27 x 30, sign. Wiiralt 1946.

10 400 kr

Utrop: 4 800 kr

OMEGA Seamaster Professional Planet Ocean (600/2000ft) Chronometer, automat Co-Axial , stål 45,5mm, datum, safirglas, läderband något missfärgat, liten repa glasring.

17 600 kr

Utrop: 20 500 kr

Electro-akustisk gitarr, Godin, Multiac nylon duett ambiance, i mjukt originalfodral

5 000 kr

Utrop: 4 800 kr

Halvakustisk gitarr, Gibson es 175, 2005, snr.00915710, i hårt originalcase, lackskada på huvud

13 800 kr

Utrop: 14 400 kr

Kaffekoppar med fat 12st, Hackefors, Senator design, sex st. Drottningen, sex st. Kungen

375 kr

Utrop: 50 kr

Samlartallrikar 4st, Rörstrand, Tomtejul, Aina Stenberg, Ø24cm

200 kr

Utrop: 50 kr

Kaffekoppar med fat 7st, Arabia, Valencia, design Ulla Procopé

750 kr

Utrop: 50 kr

Digitalkamera, Nikon D3200, snr.6236274, objektiv Nikon DX 18-55mm, snr.5107308, med laddare i väska

1 300 kr

Utrop: 600 kr

Digitalkamera, Sanyo, VPC-E860, snr.08045046888, repig, saknar laddare, ej testad

50 kr

Utrop: 50 kr

Olja på pannå 3st, Aino Vastamäki, 15x15cm, i ramar

325 kr

Utrop: 200 kr

Olja på duk, Tapani Karinen, signerad 1987, 64x80cm, i ram

Utrop: 1 200 kr

Olja på pannå 4st, Aino Vastamäki, 15x15cm, i ramar, en ram skadad

550 kr

Utrop: 200 kr

250 kr

Utrop: 200 kr

225 kr

Utrop: 200 kr