1181 - 1200 av 1 588
1...596061...80 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 2 januari 2018

Klubbad för

Hänge 18K 0,4g

Utrop: 200 kr

Hänge 18K 1,1g, bananer

Utrop: 500 kr

Hänge 18K 0,5g, med sten

Utrop: 200 kr

Hänge 18K 1,0, hjärta

Utrop: 450 kr

Hänge 18K 1,2g, sjöhäst

500 kr

Utrop: 550 kr

Hänge 18K 1,4g, pyramid

Utrop: 600 kr

Hänge 18K 1,5g, pyramid

Utrop: 700 kr

Örhängen 1 par, 18K 4,5g

Utrop: 2 100 kr

Örhängen 1 par, 18K 1,0g

Utrop: 450 kr

Örhängen 1 par, 18K 1,4g

550 kr

Utrop: 600 kr

Örhängen 1 par, 18K 1,6g, med stenar

650 kr

Utrop: 600 kr

Örhängen 1 par, 18K 1,5g, med odlade pärlor 2xca4,4mm

700 kr

Utrop: 700 kr

Parti guld 18K 14,8g, defekt och graverat

Utrop: 4 400 kr

Spegel med ram oval 56x46cm

125 kr

Utrop: 150 kr

Oljemålning på duk uppfodrad på papp Ivan Agueli 33x24cm inramad, skadad ram, med intyg

Grafiskt blad akvarell signerad 46,5x33,5cm inramad 63,5x50cm skadad ram

Utrop: 500 kr

Matskålsset med 6 serveringsskålar i trälåda bruksskick små skador lagat

Smycken Herring

Ring 14K 25,4g Ø18¾, med stor sten

1 700 kr

Utrop: 1 800 kr

Ring 14K 5,1g Ø19¼, med sten

Utrop: 1 100 kr

Örhängen 1 par, 14K 3,0g, med stenar

1 200 kr

Utrop: 600 kr