Ring 18K 3,0g Ø17¾, vitguld, med diamanter 9xca.0,03ct
Utrop: 1 500 kr
Ring 23K 3,7g, graverad
Utrop: 1 400 kr
Mormorsur, en boett 18K, boettnr.529, går ej, bucklor, repor, skadad urtavla
Utrop: 1 800 kr
Parti guld 18K 22,7g, defekt, graverat, med sten
Utrop: 6 500 kr
Armband Pansar 18K 10,4g 19cm
Utrop: 3 300 kr
Armband 18K 7,5g 19,5g, vitguld, med stenar
Utrop: 2 400 kr
Ring 18K 5,3g Ø18¾, med sten
Parti guld 18K 4,4g, defekt
Hänge 18K 1,6g, elefant
Utrop: 750 kr
Ring 14K 2,2g Ø16¾, med sten och diamanter 6xca.0,01ct
Utrop: 550 kr
Halsband doserad X-länk 18K 11,9g 47cm
Utrop: 3 600 kr
Halsband 18K 6,1g, med namnbricka
Ring 14K 2,6g, defekt, med stenar
Utrop: 600 kr
Örhängen 1 par 18K 1,3g
Parti guld 18K 34,9g, defekt, graverat
Utrop: 10 200 kr
Halsband Pansar 18K 7,3g 55cm
Utrop: 2 300 kr
Parti guld 18K 6,0g, graverat
Hänge 18K 3,0g
Utrop: 900 kr
Ö.V.A. damur, 18K, manuell, nr.933, repig, X-länk med stav 18K, brv: 18,2g
Utrop: 3 000 kr
Armband X-länk 18K 48,1g, defekt säkerhetskedja
Utrop: 14 200 kr
Tisdag 7 nov 2017