621 - 640 av 1 570
1...313233...79 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 5 september 2017

Klubbad för

Parti guld defekt/ graverat 18k 7,1g

1 600 kr

Utrop: 2 000 kr

Armband Pansar 96,5% 23K 45,5g längd 18cm bredd 1,5cm

Utrop: 16 000 kr

Parti guld defekt / graverat 18K 2,6g

Utrop: 750 kr

Armband X-länk med stav 18K, 11,5g, längd 18,5cm, bredd 1cm, med kistlås

2 800 kr

Utrop: 3 400 kr

Ring med diamanter 6xca0,01ct och blå sten 18K 3,4g Ø18 stämplad HSG

Utrop: 1 500 kr

Klackring 18K 2,7g Ø18¾ stämplad G.AP, små repor

700 kr

Utrop: 850 kr

Ring med röd sten 18K 1,6g Ø16¾ stämplad ÖRN

Utrop: 700 kr

Ring Bismarck 18K 1,2g Ø16½

Utrop: 350 kr

Ring gravyr med diamanter 15st 0,27tct enligt gravyr 18K 3,4g Ø16¼ stämplad GHA - Guldfynd

1 400 kr

Utrop: 1 000 kr

Parti guld defekt/ graverat med stenar och små diamanter 18K 13,7g

Utrop: 3 800 kr

Mortel med kyrilliska tecken höjd 17cm, pistill längd 31cm

Utrop: 700 kr

Ring med diamanter 1xca0,30ct, 2xca0,05ct, 8xca0,01ct 14K 5,1g Ø17½ stämplar

Ring i vitguld, graverad med stenar 18K 3,7g Ø17¾

Utrop: 1 100 kr

Glasservis Holmegaard: Set Karaff med fem snapsglas julmotiv

Ring med vit sten 14K 3,8g Ø17½ stämplar

Utrop: 850 kr

Figurer Wendt und Kuhn cirka 25st defekter och lagningar förekommer

Ring med diamanter 6xca0,01ct 18K 2,6g Ø18 stämplad GHA

Utrop: 1 100 kr

Halskedja doserad Bismarck 18K 8g 46cm svenskkontrollstämpel

Utrop: 2 400 kr

Ring 14K 8,2g Ø17¼ stämplar

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr