Avslutad | Pant – Tisdag 5 september 2017
Klubbad för
Ring gravyr med diamanter 15st 0,27tct enligt gravyr 18K 3,4g Ø16¼ stämplad GHA - Guldfynd
Ring med diamanter 1xca0,30ct, 2xca0,05ct, 8xca0,01ct 14K 5,1g Ø17½ stämplar
Visa varaUtgått
Figurer Wendt und Kuhn cirka 25st defekter och lagningar förekommer