461 - 480 av 1 570
1...232425...79 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 5 september 2017

Klubbad för

Hänge med sten i silver S925 5,2g 3cm

100 kr

Utrop: 125 kr

Silverbestick fransk lilja matgaffel 3 st, 181,7g, 210mm, svensk kontrollstämpel

550 kr

Utrop: 650 kr

Silverbestick gaffel svensk rund bordsgaffel 179mm 38,3g, svensk stämplad

200 kr

Utrop: 150 kr

Hänge tête-à-tête i silver med vit topas S925 10,6g 2,6cm Dim-Sum collection

200 kr

Utrop: 250 kr

Ring i silver med blå sten S925 4,1g Ø19¾

550 kr

Utrop: 100 kr

Ring i silver med sten S835 1,8g Ø17

50 kr

Utrop: 50 kr

Ring i silver med vita och gröna stenar S925 2,4g Ø17

75 kr

Utrop: 75 kr

Ring i silver med stenar S925 8,9g Ø19 stämplad GHA

175 kr

Utrop: 225 kr

Ring i silver med hjära i guld 18K, S925 10,5g Ø17

175 kr

Utrop: 75 kr

Parti silver defekt med sten S925 16,6g

50 kr

Utrop: 75 kr

Silverbestick Olga matgaffel 210mm 92,6g, svensk stämplad, gravyr

Utrop: 375 kr

Bägare / Pokal i silver med gravyr och förgylld insida S800 50,5g höjd 9cm stämplad GAB F8 1932

Utrop: 200 kr

Silverbestick moccaskedar 6st 107mm 49,4g, dekor tom vapensköld med blomsterslingasvensk kontrollstämpel, gulaktig ytbehandling.

150 kr

Utrop: 175 kr

Silverbestick fransk lilja förrättsgaffel 5 st 115,8g 145mm

500 kr

Utrop: 450 kr

Silverbestick bordssked fransk lilja 192mm 2+2+2 något olika varianter, 248g, 185-192mm, gravyr på 2st.

Utrop: 950 kr

Örhängen hjärtan med diamanter 26xca0,01ct 14K 11,3g 7cm stämplar

Utrop: 2 600 kr

Halskedja doserad X-länk 18K 20,3g 45cm stämplad TC G10

Utrop: 6 000 kr

Silverbestick kompottsked 4 st, tre olika modeller 120mm-139mm

250 kr

Utrop: 300 kr

Halskedja Venezia 18K 1,2g 44,5cm stämplad GHA

300 kr

Utrop: 375 kr

Silverbestick snäck och fransk lilja modeller 143mm-152mm, gravyr, 211,1g

650 kr

Utrop: 800 kr