Avslutad | Pant – Tisdag 5 september 2017
Klubbad för
Bägare / Pokal i silver med gravyr och förgylld insida S800 50,5g höjd 9cm stämplad GAB F8 1932
Silverbestick moccaskedar 6st 107mm 49,4g, dekor tom vapensköld med blomsterslingasvensk kontrollstämpel, gulaktig ytbehandling.
Silverbestick bordssked fransk lilja 192mm 2+2+2 något olika varianter, 248g, 185-192mm, gravyr på 2st.