401 - 420 av 1 570
1...202122...79 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 5 september 2017

Klubbad för

Ring graverad 18K 5,1g Ø17¾ stämplar

Utrop: 1 400 kr

Örhängen groda med stenar och pärla ca13mm i silver S925 14,2g 2,5cm

550 kr

Utrop: 250 kr

Ring i silver S925 9,4g Ø19 stämplad GHA, små rispor

100 kr

Utrop: 50 kr

Armband i silver, S830, 20,4g, längd 17,5cm, bredd 17mm, stämplad GEG Z9, med kistlås

250 kr

Utrop: 75 kr

Armband Bismarck med 7st berlocker varav två med sten, i silver S830 28,1g 16,5cm svenskstämplad SVY Y T9 med kistlås

125 kr

Utrop: 100 kr

BJØRG, ring med sten, i sterlingsilver S925 4,3g Ø17½ ( design björg )

275 kr

Utrop: 400 kr

Thomas Sabo, Örhängen med vit zirkon ( en saknas), rosa kristall och plast pärla, i silver S925 12,1g 4cm

275 kr

Utrop: 50 kr

Thomas Sabo orm ring med svart zirkonia-pavé (4st saknas) i stearlingsilver S925 8,1g Ø17

75 kr

Utrop: 50 kr

Thomas Sabo berlock charm äpple i stearlingsilver S925 11,4g 2,5cm

325 kr

Utrop: 400 kr

Thomas Sabo berlock charm i stearlingsilver S925 1g 13mm

25 kr

Utrop: 50 kr

Thomas Sabo berlock charm i stearlingsilver S925 1g 15mm

50 kr

Utrop: 50 kr

Thomas Sabo hänge i stearlingsilver med stenar S925 18,3g längd 7cm bredd 2cm

475 kr

Utrop: 500 kr

Kamera Canon Eos Rebel T6i, ds126571, objektiv canon EFS 18-55mm, laddare, 2 batterier, USB-kabel, mick-adaptorsladd, dammborste, objektiv-lock, usa el-adaptor, minneskort 8GB, ultraviolet filter, sd-hållare, mfl mindre tillbehör.

2 700 kr

Utrop: 1 500 kr

Thomas Sabo hänge svart orm i stearlingsilver med svart zirkonia-pavé S925 6,4g 5,8cm med ask

325 kr

Utrop: 1 500 kr

Thomas Sabo hänge nyckel i stearlingsilver med vit zirkonia-pavé S925 8,5g längd 7,3cm bredd 2,0cm

300 kr

Utrop: 850 kr

Kaffeskedar 6st, lappskedar handgraverat med samiskt motiv, förgylld sked, ringhängen på skaft, i silver S800 74,8g 10cm från Mema Guld & Silver 1965-66 i etui

650 kr

Utrop: 1 500 kr

Objektiv Tamron 18-200mm F/3,5-6,3 asp LD xr Di ll, Macro, motsolsskydd, till Sony, i originalförpackning.

650 kr

Utrop: 800 kr

Kaffeskedar 12st, Sachsisk modell i silver, S800, 189,9g, 119mm, med bestickfodral

Utrop: 900 kr

Parti silver defekt S925 8g emaljdetalj

25 kr

Utrop: 50 kr

Hänge Studentmössa i silver med emaljdetalj S925 0,6g 1,5cm svenskstämplad ALTON

Utrop: 50 kr