Avslutad | Pant – Tisdag 5 september 2017
Armband i silver, S830, 20,4g, längd 17,5cm, bredd 17mm, stämplad GEG Z9, med kistlås
Armband Bismarck med 7st berlocker varav två med sten, i silver S830 28,1g 16,5cm svenskstämplad SVY Y T9 med kistlås
Thomas Sabo, Örhängen med vit zirkon ( en saknas), rosa kristall och plast pärla, i silver S925 12,1g 4cm
Thomas Sabo orm ring med svart zirkonia-pavé (4st saknas) i stearlingsilver S925 8,1g Ø17
Kamera Canon Eos Rebel T6i, ds126571, objektiv canon EFS 18-55mm, laddare, 2 batterier, USB-kabel, mick-adaptorsladd, dammborste, objektiv-lock, usa el-adaptor, minneskort 8GB, ultraviolet filter, sd-hållare, mfl mindre tillbehör.
Thomas Sabo hänge svart orm i stearlingsilver med svart zirkonia-pavé S925 6,4g 5,8cm med ask
Thomas Sabo hänge nyckel i stearlingsilver med vit zirkonia-pavé S925 8,5g längd 7,3cm bredd 2,0cm
Kaffeskedar 6st, lappskedar handgraverat med samiskt motiv, förgylld sked, ringhängen på skaft, i silver S800 74,8g 10cm från Mema Guld & Silver 1965-66 i etui
Objektiv Tamron 18-200mm F/3,5-6,3 asp LD xr Di ll, Macro, motsolsskydd, till Sony, i originalförpackning.