Avslutad | Pant – Tisdag 8 augusti 2017
Klubbad för
Zentima, herrur, 14K, quartz, datum, nagg på boett, graverad, skadad krona, läderband
Fickur, två boetter 14K, boettnr.14720, skadat urverk, repigt plastglas, går ej, graverad, repor, bucklor