621 - 640 av 2 099
1...313233...105 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 18 juli 2017

Klubbad för

Elgitarr Ibanez, SA-Series, snr: J090450034, utan sladd, i mjukt fodral

1 300 kr

Utrop: 1 200 kr

Hårt fodral till gitarr, Martin & Co, ytslitage. Ej med på visning.

550 kr

Utrop: 200 kr

Ljusstake, Iittala, design Timo Sarpaneva, modell Festivo, 1 ring, höjd: 8cm

175 kr

Utrop: 75 kr

Ljusstake, Iittala, design Timo Sarpaneva, modell Festivo, 2 ringar, höjd: 12,5cm

200 kr

Utrop: 125 kr

Ljusstake, Iittala, design Timo Sarpaneva, modell Festivo, 3 ringar, höjd: 14,5cm

300 kr

Utrop: 200 kr

Ljusstake, Iittala, design Timo Sarpaneva, modell Festivo, 4 ringar, höjd: 18,5cm

250 kr

Utrop: 250 kr

Ljusstake, Iittala, design Timo Sarpaneva, modell Festivo, 5 ringar, höjd: 21,5cm

650 kr

Utrop: 300 kr

Ljusstake, Iittala, design Timo Sarpaneva, modell Festivo, 6 ringar, höjd: 24,5cm

900 kr

Utrop: 375 kr

Ljusstake, Iittala, design Timo Sarpaneva, modell Festivo, 8 ringar, höjd: 32cm

450 kr

Utrop: 500 kr

Ljusstake, Iittala, design Timo Sarpaneva, modell Festivo, 8 ringar, höjd: 31,5cm

850 kr

Utrop: 500 kr

Vas, höjd: 16cm, Ø10,5cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Spelkonsoll, XBOX 360 E, modellnr.1538, snr.077350632043, repig plast, med handkontroller 2st. HDMI.kabel, strömsladd, Lego Harry Potter år 5-7, Army of TWO, i originalkartong

475 kr

Utrop: 400 kr

Spelkonsoll, Sony, PlayStation 4, modellnr.CUH-1116A, snr.02-27452252-2308393, repor i plasten, med handkontroll, kablar och Spel (Fifa 16)

1 000 kr

Utrop: 1 300 kr

Digitalkamera, Canon EOS 1200D, snr.083073031680, repig skärm, med objektiv Canon EFS 18-55mm, snr.2067028986, 1:3.5-5.6 III, med batteri och minneskort, laddare saknas, i väska

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Målning på duk, signerad A. Lindqvist, flygande svanar, 30x98cm, skador på duken, i ram

75 kr

Utrop: 50 kr

Målning, olja på duk, signerad Knut Valinder ( 1909-1987), andpar, 48x94cm, i ram

500 kr

Utrop: 600 kr

Målning, olja på duk, Lennart Sand (1946- ), Hjort, daterad -99, signerad L. Sand, 89x104cm, i ram

2 500 kr

Utrop: 3 000 kr

Skål, Orrefors, modell: Sofiero, design: Gunnar Cyrén, höjd:11cm Ø15cm, stötskador och repor, snr: J8J4/12

Utrop: 250 kr

Teskedar 6st. S830 77,7g 11,7cm, repiga

Utrop: 400 kr

Karaff, Sagaform, höjd:24cm, med snapsglas 4st, Sagaform, höjd: 12,5cm, design: Matz Borgström

200 kr

Utrop: 250 kr