Avslutad | Pant – Tisdag 18 juli 2017
Spelkonsoll, XBOX 360 E, modellnr.1538, snr.077350632043, repig plast, med handkontroller 2st. HDMI.kabel, strömsladd, Lego Harry Potter år 5-7, Army of TWO, i originalkartong
Spelkonsoll, Sony, PlayStation 4, modellnr.CUH-1116A, snr.02-27452252-2308393, repor i plasten, med handkontroll, kablar och Spel (Fifa 16)
Digitalkamera, Canon EOS 1200D, snr.083073031680, repig skärm, med objektiv Canon EFS 18-55mm, snr.2067028986, 1:3.5-5.6 III, med batteri och minneskort, laddare saknas, i väska
Målning på duk, signerad A. Lindqvist, flygande svanar, 30x98cm, skador på duken, i ram
Målning, olja på duk, Lennart Sand (1946- ), Hjort, daterad -99, signerad L. Sand, 89x104cm, i ram
Skål, Orrefors, modell: Sofiero, design: Gunnar Cyrén, höjd:11cm Ø15cm, stötskador och repor, snr: J8J4/12