Avslutad | Pant – Tisdag 18 juli 2017
Spelkonsol Sony PS4, modell: CUH-1004A, med en handkontroll, laddare och strömkabel, snr:03274522248190928
Läsplatta Samsung Galaxy Note 10.1 16GB, fungerar ej, med laddare och mjuk väska, snr: RF1DA49VW7R
Spelkonsol Sony PS4 Metal Gear Solid V edition, med strömkabel, HDMI-kabel och två spel, i mjuk väska, snr: 03-27452326-5631785
Systemkamera Canon EOS 650D med objektiv Canon EFS 18-135mm, batterigrepp, motljusskydd
Objektiv Tamron Ultrasonic Silent Drive SP 70-300mm F/4-5.6, med motljusskydd, snr: 079094
Ibanez, akustisk gitarr, modell VC50NJP-NT 3 U-02, snr. SA160105965, lackskador, i mjukt fodral
Yamaha C40, akutisk gitarr, snr. ILK294929, made in indonesia med mjukt fodral
Elgitarr, Squier by Fender, Telecaster custom, snr. ICS09113620, made in indonesia, repig, något böjd hals i mjukt fodral
Elgitarr, Hagström F300, snr. M0591522, små repor i lacken, med svängarm och axelrem i mjukt fodral
Musikinstrument Träblås
Trumpet, Thomson, made in Brazil, snr. H026440, svart, små lacksläpp, stämbygeln sitter fast, i hårt fodral
Musikinstrument Övrigt
Förstäkare, Hagström 310, snr. 63613, med sladd i tygfodral. Ej med på visning.