1101 - 1120 av 1 731
1...555657...87 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 27 juni 2017

Klubbad för

Akustisk gitarr Cataluña, modell: SGN-C61, snr:710600149, repor och stötskador, i slitet mjukt fodral

Utrop: 250 kr

Akustisk gitarr Yamaha, modell: C45, snr:HHP164482, repor och stötskador, i trasigt mjukt fodral

Objektiv Sigma EX 50-500mm 1:4-6.3D APO Hsm snr: 2001744

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Prydnadsföremål, Målerås, design Mats Jonasson, Uggla, höjd: 15,5cm

100 kr

Utrop: 125 kr

Prydnadsföremål, Målerås, design Mats Jonasson, Fåglar, höjd: 16cm

100 kr

Utrop: 125 kr

Prydnadsföremål, Målerås, design Mats Jonasson, Ren, höjd: 15cm, nagg

100 kr

Utrop: 50 kr

Prydnadsföremål, Målerås, design Mats Jonasson, Örn, höjd: 19cm

Utrop: 200 kr

Elbas SDGR Soundgear by Ibanez, modell SR300L, snr: I100715639, en sträng skadad, i skadat mjukt fodral

Utrop: 1 200 kr

Ljudkort T.C Electronic Konnekt 24D med sladd, snr: 8148326. Ej med på visning.

475 kr

Utrop: 500 kr

Akustisk gitarr Ibanez, Lonestar series, modell: LS-335, snr: 86120074D, repig, i hårt fodral

1 100 kr

Utrop: 1 000 kr

Fritid Verktyg

Borrskruvdragare, Hilti SF 2-A, snr.152500535, bruksskick, med batterier 2st. och laddare, i väska. Ej med på visning.

700 kr

Utrop: 550 kr

Surfplatta Apple Ipad 2 16gb med fodral snr: DMRJPJGDDFHW utan laddare

750 kr

Utrop: 850 kr

Ölglas 4st, Orrefors, design: Gunnar Cyrén, modell: Största Måtta, höjd:11,8cm , i originalkartong

250 kr

Utrop: 250 kr

Bordskanon, metallplatta märkt: Louis XIV, längd: 30cm, (en metallplatta saknas)

1 100 kr

Utrop: 50 kr

Bordskanon, längd:27cm

425 kr

Utrop: 50 kr

Kaffeskedar 12st kontrollstämplat silver 133,3g modell Haga 110mm

Utrop: 700 kr

Teskedar 6st kontrollstämplat silver 77,8g graverade

Utrop: 375 kr

Systemkamera digital, Canon EOS 30D snr: 1430900205, objektiv Canon EF 28-80mm 1:3,5-5,6 snr: 1125064, batteripack Canon BG-E2N, blixt Starblitz 2800 DFC, med laddare, i mjuk kylväska

850 kr

Utrop: 600 kr

Axelväska Mulberry i bruksskick H: ca 34cm, B: ca 39cm, snr: 209850

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Handväska Tiger Of Sweden Cafaro i skinn med dustbag Ø12,5cm

400 kr

Utrop: 125 kr