Avslutad | Pant – Tisdag 27 juni 2017
Akustisk gitarr Cataluña, modell: SGN-C61, snr:710600149, repor och stötskador, i slitet mjukt fodral
Akustisk gitarr Yamaha, modell: C45, snr:HHP164482, repor och stötskador, i trasigt mjukt fodral
Visa varaMusikinstrument Gitarrer
Elbas SDGR Soundgear by Ibanez, modell SR300L, snr: I100715639, en sträng skadad, i skadat mjukt fodral
Akustisk gitarr Ibanez, Lonestar series, modell: LS-335, snr: 86120074D, repig, i hårt fodral
Fritid Verktyg
Borrskruvdragare, Hilti SF 2-A, snr.152500535, bruksskick, med batterier 2st. och laddare, i väska. Ej med på visning.
Ölglas 4st, Orrefors, design: Gunnar Cyrén, modell: Största Måtta, höjd:11,8cm , i originalkartong
Systemkamera digital, Canon EOS 30D snr: 1430900205, objektiv Canon EF 28-80mm 1:3,5-5,6 snr: 1125064, batteripack Canon BG-E2N, blixt Starblitz 2800 DFC, med laddare, i mjuk kylväska