Avslutad | Pant – Tisdag 20 juni 2017
Klubbad för
Fritid Övrigt
Axelremsväska, Michael Kors Collette, nr.30F01CET7T, svart läder, detaljer i metall, 10x29x31cm, i dustbag
Handväska, S875 304,0g, ryska stämplar, bucklor, hål på framsidan, med skadat sedelfack, slitet, sitter ej fast på skalet