Avslutad | Pant – Tisdag 11 april 2017
Klubbad för
Mynt Övrigt
Mynt Platina 950, vikt 83,9g, ca Ø4cm, nr 45/100, "Carl XVI Gustaf Sveriges Konung 1973 / För Sverige - I Tiden", signerad Wallenborg, stämplad Sporr, 1973, lätt slitage