Klackring 18K Ø21 13,0g tvåfärgad med diamanter 19xca0,03ct, sliten och skev
Utrop: 3 900 kr
Klackring 18K Ø21 24,4g med diamanter 1xca0,23ct, 12xca0,05ct, sliten
Utrop: 7 200 kr
Armband 18K 32,9g slitet
Utrop: 9 800 kr
Hänge Krusifix 18K 50,0g, med detalj i kejsarlänk, små nagg
Utrop: 14 800 kr
Halskedja med hänge 18K 9,1g, namngravyr
Utrop: 2 700 kr
Ring 18K 6,3g med stenar och emalj, sliten och repig
Utrop: 1 800 kr
Hänge 14K brv 9,2g med stenar och emalj, sliten
Utrop: 2 000 kr
Armband 18K 8,7g med sten, graverad och sliten
Utrop: 2 600 kr
Ring 18K Ø18 3,5g tvåfärgad med sten och diamanter 14xca0,005ct
Utrop: 1 500 kr
Hänge 18K 0,3g Elefant
Utrop: 125 kr
Ringar 2st S925 brv 22,3g med emalj, slitet och skevt
Utrop: 50 kr
Örhängen 1 udda 21K brv 2,0g med stenar, skev
Utrop: 600 kr
Parti Guld 18K brv 5,6g med stenar, slitet, ostämplat
Utrop: 1 600 kr
Armband Bismarck 18K 10,4g 18cm
Utrop: 3 300 kr
Hänge 14K 0,5g små nagg
Mynt 5st 18K brv 23,2g, ostämpade
Utrop: 6 900 kr
Armband Pansar 18K 7,1g 21,5cm
Mynt 24K 1,2g Ø14mm, "Taj Mahal of India / Kingdom of Cambodja" 2005
Utrop: 450 kr
Mynt 24K 1,2g Ø14mm, "Sydney Opera House / Elizabeth II Australia" 2006
Mynt 21K 4,4g ostämplad, sliten
Tisdag 11 apr 2017