1321 - 1340 av 1 943
1...666768...98 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 14 mars 2017

Klubbad för

Fritid Övrigt

Cykeldator med GPS Garmin edge 810 nr.22M135480 med USB laddare

1 100 kr

Utrop: 500 kr

Fritid Övrigt

Pulsmätare Garmin Forerunner 10 snr2NE260679 med USBladdare

200 kr

Utrop: 250 kr

Dessertskedar 2st. S830 49,3g 145mm, Symfoni, repiga

225 kr

Utrop: 250 kr

Bordsskedar 3st. S830 109,6g 170mm, Symfoni, repiga

Utrop: 550 kr

Parti silver S830 96,1g skadat

Utrop: 450 kr

Serveringsfat S830 356,0g 30x23cm, repigt

1 400 kr

Utrop: 1 700 kr

Kaffeskedar 4st. S830 38,1g 102mm

Utrop: 150 kr

Skedar 2st. S830 46,4g graverade, böjda

Utrop: 225 kr

Matknivar 2st. S830 138,2g 250mm, Svensk spetsig, bucklor, blad i rostfritt stål, fyllda skaft

Utrop: 300 kr

Armring S925 24,5g, öppen modell

200 kr

Utrop: 250 kr

Hänge 18K 1,7g, med odlade pärlor

Utrop: 500 kr

Kaffeskedar 12st kontrollstämplat silver 106,4g Svenska flora ca100mm

Utrop: 500 kr

Moccaskedar 8st kontrollstämplat silver 59,6g modell Rosen 91mm

Utrop: 300 kr

Teskedar 4st kontrollstämplat silver 44,8g modell Rosen 113mm

Utrop: 225 kr

Ring S925 14,5g Sama of Sweden Ø16¾

Utrop: 350 kr

Hänge S925 1,3g

50 kr

Utrop: 50 kr

Ring S925 2,5g med stenar Ø17

100 kr

Utrop: 75 kr

Armband S925 19,9g 18,5cm

250 kr

Utrop: 300 kr

Halsband S925 1,7g Pansar 40cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Hänge S925 3,5g med stenar

Utrop: 100 kr