Avslutad | Pant – Tisdag 20 december 2016
Klubbad för
Pärlcollier, brv 55,5g, 47,5cm med odlade pärlor Ø9mm, med lås och gulddetaljer i 18K, oknutet, ostämplad, lätt slitage på pälorna