781 - 800 av 1 768
1...394041...89 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 12 juli 2016

Klubbad för

Hänge 18K 5,2g med roterande kula, gröna & blå stenar Ø22mm

Utrop: 2 200 kr

Ring Silver 1,4g S835 förgylld, Ø19¼

25 kr

Utrop: 50 kr

Parti guld: Ring Platina P950 2,8g Ø15¼ med gröna stenar, trasig/stenar saknas

Utrop: 850 kr

3st lås för örhänge, 18K 0,5g

225 kr

Utrop: 125 kr

Armband 18K 9,2g Fiskben 19cm

Utrop: 3 400 kr

Halskedja 18K 10,9g Bismarck 54cm doserad

Utrop: 3 300 kr

Hänge 18K med sten, 0,9g

Utrop: 350 kr

Halskedja 14K 13,7g Ärtlänk 45cm

Utrop: 3 200 kr

Parti Silver S925 43g; Halsband, 2 Ringar, Hänge

150 kr

Utrop: 150 kr

Parti Silver S800 24g; 2 Par Örhängen, Brosch med metallknapp

75 kr

Utrop: 100 kr

Örhängen, ett par 18K 2,7g

Utrop: 1 100 kr

Halskedja 42cm med hänge 18K vitguld 4,0g, liten diamant åttkantslipad 0,01ct (nagg)

1 300 kr

Utrop: 1 600 kr

Parti Guld 18K 7,5g; Slät ring Ø16½ graverad, Ring Ø16½ med små diamanter (6x 0,01ct) defekt (böjd skena)

Utrop: 2 200 kr

Parti Silver S925 23,4g; Armband med stora vita stenar, 19cm

425 kr

Utrop: 100 kr

Parti guld 18K 9,5g; 4 Ringar (Ø17-18½), 2 Hängen, defekt/trasigt

Utrop: 2 700 kr

Parti guld 18K 4,2g; Slät ring Ø17¾ graverad, Ring Ø17½ med diamanter (4x 0,005ct, en diamant saknas)

Utrop: 1 200 kr

Halskedja 18K 47,3g Kejsarlänk 45,5cm, ett par länkar något defekta

Utrop: 16 800 kr

Halskedja 18K 15,6g Pansarlänk 54cm

Utrop: 4 800 kr

Parti Guld 18K 6,7g; Ring Ø16 graverad, Ring Ø17 med små diamanter (<0,01ct) 1 sten saknas

Utrop: 2 000 kr

2 Ringar Ø16/17 Bismarck 2,8g, en med små diamanter (3x 0,005ct)

Utrop: 1 800 kr