Avslutad | Pant – Tisdag 14 juni 2016
Klubbad för
Silverbestick Arvsilver norsk modell, bordssked 2st 170mm, bordskniv 196mm 1st,bordsgaffel 170mm 2st, brv 172g
Damur, Altime Incabloc 18K , safriglas repig, manuell, Ø1,5cm, med armband X-länk 17cm 18K brv 21,3g
Oljemålning signerad Ardy Struwer 1996, "Red Pepper" (Lombok - paprika) st paul de vence, 27x30cm (innermått 16x22cm)
Blomvas i silver ett par engelska stämplar, höjd 165mm, något sneda, små bucklor vid fotkant.