Avslutad | Pant – Tisdag 14 juni 2016
Klubbad för
Kaffeservis i silver, kanna 22cm, snipa och sockerskål, C.G.Hallberg, sv kontrollstämpel, G7= 1909, ägarinitialer. 875g
Silverskål C.G. Hallberg 1952, svensk stämplat, diameter 22,5cm, höjd 11cm, förgylld insida, 567g