701 - 720 av 2 048
1...353637...103 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 7 juni 2016

Klubbad för

Vas Gustavsberg, Lisa Larson, modell: Thalia, höjd: 11,5cm

Utrop: 400 kr

Sony Smartwatch 3 3A53 SWR50, serienr: 14452D3DF961C8E, med manualer och USB-sladd i box

500 kr

Utrop: 425 kr

Musikinstrument Övrigt

Mikrofon Oktava MK-319 kondensator med fodral

1 000 kr

Utrop: 700 kr

Elgitarr Danelectro Baritone, serienr: 026585, made in China, små nagg och repor i lack, i mjukt fodral

1 200 kr

Utrop: 1 000 kr

Akustisk gitarr Herbert Schäffer, serie: Torella, modell: 100, made in GDR, lackskador, med extra nylonsträngar i mjukt fodral

400 kr

Utrop: 500 kr

Musikinstrument Övrigt

Multivox Multi Echo model MX-132, serienr: 9-00669, små skador, med strömkabel

3 100 kr

Utrop: 600 kr

Färglitografi Einar Jolin (1890-1976), ca.50x44cm, ca.90x80cm inkl. ram, signerad Jolin och numrerad 143/360

1 700 kr

Utrop: 2 000 kr

Halskedja Bismarck 14K 36,5g 53,5cm

Utrop: 7 800 kr

Ring vitguld graverad 18K 10,4g Ø21

Utrop: 2 900 kr

Hänge bucklig 24K 1,5g

450 kr

Utrop: 550 kr

Hänge 18K 2,2g

Utrop: 900 kr

Ring 21K 8,3g justeringsbar

Utrop: 2 800 kr

Halskedja 14K 4,1g 46cm

Utrop: 850 kr

Armband defekt 14K 1,9g 18cm

Utrop: 425 kr

Ring med 3 diamanter 1xca0,84+ca0,60+ca0,65ct 18K 18,6g 19½

Örhängen skeva med stenar 18K 4,4g

Utrop: 1 200 kr

Ring med stenar skev 18K 2,2g

Utrop: 600 kr

Hänge med stenar 18K 1,9g

Utrop: 800 kr

Halskedja vitguld 18K 3g 42cm

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Halskedja 18K 4,7g 51cm

Utrop: 1 700 kr