Avslutad | Pant – Tisdag 7 juni 2016
Klubbad för
Sony Smartwatch 3 3A53 SWR50, serienr: 14452D3DF961C8E, med manualer och USB-sladd i box
Elgitarr Danelectro Baritone, serienr: 026585, made in China, små nagg och repor i lack, i mjukt fodral
Akustisk gitarr Herbert Schäffer, serie: Torella, modell: 100, made in GDR, lackskador, med extra nylonsträngar i mjukt fodral
Musikinstrument Övrigt
Multivox Multi Echo model MX-132, serienr: 9-00669, små skador, med strömkabel
Färglitografi Einar Jolin (1890-1976), ca.50x44cm, ca.90x80cm inkl. ram, signerad Jolin och numrerad 143/360