Avslutad | Pant – Tisdag 7 juni 2016
Seiko Sportura Kinetic Perpetual, herrur, refnr: 7D48-0AK0, serienr: 3D0370, automatisk, stål, datum, viklås, kort länk, brukssliten
Klockor Juvenia
Juvenia 18K i boett, serienr: 728048, ristnr: 8516 1470, manuell, datum, slitet läderband, repor i plastglas och boett, doublé lås
Tissot herrur 18K i boett, quartz, datum, graverad och repig bakboett, läderband, batteribyte krävs
Klockor Raymond Weil
Raymnod Weil herrur, 9973/1, X 064680, quartz, stål, slitet läderband, repor i boett, batteribyte krävs
Klockor Emporio Armani
Emporio Armani herrur, AR-0145, quartz, stål, läderband, med extra stållänk, repor på bakboett, i box
Damur 14K i boett, länkar 9K, manuell, missfärgad och repor i urtavla, repor i plastglas och boett, buckla i boett, graverade och defekta länkar, 16cm
Omega De Ville 18K i boett och länkar, quartz, små repor på bakboett, 17-18cm, bruttovikt: 43,5g, batteribyte krävs, i tygpåse
Figurin Kosta Boda Fågel, signerad Kjell Engman, limited edition 500ex, 7262000, på glas sockel