681 - 700 av 2 048
1...343536...103 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 7 juni 2016

Klubbad för

Seiko Sportura Kinetic Perpetual, herrur, refnr: 7D48-0AK0, serienr: 3D0370, automatisk, stål, datum, viklås, kort länk, brukssliten

1 700 kr

Utrop: 1 200 kr

Certina New Art boett 18K, defekt saknar krona, repor i plastglas

2 000 kr

Utrop: 2 200 kr

Klockor Juvenia

Juvenia 18K i boett, serienr: 728048, ristnr: 8516 1470, manuell, datum, slitet läderband, repor i plastglas och boett, doublé lås

1 900 kr

Utrop: 2 000 kr

Tissot damur 18K i boett, quartz, läderband, med manualer, box och ytterkartong

1 700 kr

Utrop: 1 700 kr

Tissot herrur 18K i boett, quartz, datum, graverad och repig bakboett, läderband, batteribyte krävs

3 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Klockor Raymond Weil

Raymnod Weil herrur, 9973/1, X 064680, quartz, stål, slitet läderband, repor i boett, batteribyte krävs

Utrop: 1 500 kr

Klockor Gant

Gant herrur, quartz, stål, datum, med två läderband i box

700 kr

Utrop: 850 kr

Klockor Emporio Armani

Emporio Armani herrur, AR-0145, quartz, stål, läderband, med extra stållänk, repor på bakboett, i box

700 kr

Utrop: 850 kr

Damur 14K i boett, länkar 9K, manuell, missfärgad och repor i urtavla, repor i plastglas och boett, buckla i boett, graverade och defekta länkar, 16cm

Utrop: 2 400 kr

Omega damur 18K i boett, manuell, slitet läderband, graverad bakboett

1 300 kr

Utrop: 1 600 kr

Armband X-länk 18K 18,4g 18,5cm

Utrop: 5 600 kr

Armband Bismarck 18K 14,4g 19cm

Utrop: 4 400 kr

Örhängen 1 par 18K 2g med pärlor

Utrop: 600 kr

Omega De Ville 18K i boett och länkar, quartz, små repor på bakboett, 17-18cm, bruttovikt: 43,5g, batteribyte krävs, i tygpåse

8 000 kr

Utrop: 9 500 kr

Figurin Kosta Boda Fågel, signerad Kjell Engman, limited edition 500ex, 7262000, på glas sockel

3 800 kr

Utrop: 4 000 kr

Keramiktavla Gustavsberg, Lisa Larson, 22,5x22,5cm

650 kr

Utrop: 300 kr

Figurin Rosenthal Pingvin, höjd: 8,5cm

225 kr

Utrop: 100 kr

Figurin Kosta Boda Still Life, Ludvig Löfgren, nr. 7090947, något skavd hatt

225 kr

Utrop: 250 kr

Figurin Kosta Boda Still Life, Ludvig Löfgren, nr. 7090946

225 kr

Utrop: 250 kr

Figurin Kosta Boda Still Life, Ludvig Löfgren, nr. 7090945

225 kr

Utrop: 250 kr