Avslutad | Pant – Tisdag 7 juni 2016
Klubbad för
Rolex Oyster Perpetual Date Submariner, refnr: 16610, serienr: M472010, stål, automatisk, safirglas, viklås, cert från -08 med box och ytterkartong, brukssliten
Omega Seamaster 600, manuell, stål, datum,läderband, extra tygband, repor, missfärgad urtavla, i box
Exacta boett 14K, manuell, defekt går ej, bucklor i bakboett, repor i plastglas
Seiko damur, serienr: 784419, stål, quartz, säkerhetskedja, ca 16,5cm, batteribyte krävs