661 - 680 av 2 048
1...333435...103 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 7 juni 2016

Klubbad för

Örhängen 1 par S925 2,3g med stenar

75 kr

Utrop: 75 kr

Örhängen 1 par S925 1g med stenar

125 kr

Utrop: 50 kr

Ring S925 6,5g Ø19

Utrop: 150 kr

Parti silver S925 38,8g med stenar, defekt och missfärgat

Utrop: 125 kr

Sockertång S835 27g 120mm, missfärgad

75 kr

Utrop: 100 kr

Bägare S830 108,5g, missfärgad och graverad

Utrop: 350 kr

Bägare S830 122,9g höjd: 12cm, missfärgad

550 kr

Utrop: 375 kr

Teskedar 6st 121mm S830 71,1g, i ask

175 kr

Utrop: 225 kr

Teskedar 6st 115mm S830 75,9g, små repor, i ask

200 kr

Utrop: 250 kr

Armband S925 12,1g 18cm

Utrop: 200 kr

Teskedar 11st modell: Rådhus MEMA MGAB 109mm S80 139,9g

350 kr

Utrop: 425 kr

Halskedja S925 67,1g 4,5cm, skevt och nagg

200 kr

Utrop: 250 kr

Halskedja Ankar S925 48,4g 56,5cm

Utrop: 450 kr

Rolex Oyster Perpetual Date Submariner, refnr: 16610, serienr: M472010, stål, automatisk, safirglas, viklås, cert från -08 med box och ytterkartong, brukssliten

41 000 kr

Utrop: 48 000 kr

Omega Seamaster 600, manuell, stål, datum,läderband, extra tygband, repor, missfärgad urtavla, i box

2 300 kr

Utrop: 1 500 kr

Parti guld 18K 3,2g, defekt och graverat

Utrop: 900 kr

Hänge 14K 0,6g

Utrop: 125 kr

Exacta boett 14K, manuell, defekt går ej, bucklor i bakboett, repor i plastglas

1 500 kr

Utrop: 1 600 kr

Seiko damur, serienr: 784419, stål, quartz, säkerhetskedja, ca 16,5cm, batteribyte krävs

Utrop: 300 kr

Klockor Calvin Klein

Calvin Klein, herrur, K3M 211, quartz, stål, ställbar länk, repor på viklås, i box med manual

500 kr

Utrop: 500 kr