781 - 800 av 1 796
1...394041...90 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 februari 2016

Klubbad för

Silversked S830 20,4g ca 17cm graverad, defekt blad

75 kr

Utrop: 75 kr

Silversked S830 17,1g ca 14cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Dessertsked S830 22,7g ca 15cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Herrur Rolex Oyster Perpetual Datejust stål glasring vitguld, Jubilélänk stål, grå urtavla, safirglas, Ref: 16234, Nr: L466504 (ca 1989), litet nagg glas, ev. behov av service.

20 500 kr

Utrop: 14 400 kr

Parti Silver 925 89,4g (7st Medaljer Pistolskytteförening Uddevalla, några graverade)

325 kr

Utrop: 350 kr

Hängen 3st Silver 925 3,8g (Hjärta med stenar, bokstaven Y samt S)

Utrop: 100 kr

Örhängen ett par Silver 925 (med skruvlås) 2,8g

Utrop: 75 kr

Brosch Silver 925 med vita kulor 2,9g

50 kr

Utrop: 75 kr

Parti Silver 925 44,8g (ett handtag till käpp/uppklippt, del av skruvörhänge)

125 kr

Utrop: 150 kr

Matsked Silver 830 med gravyr ca 18cm 44,4g

150 kr

Utrop: 150 kr

Halskedja Pansar Silver 835 ca 59cm defekt/lås saknas 6,1g

25 kr

Utrop: 50 kr

Parti Guld 14K 0,6g (del av örhänge)

Utrop: 125 kr

Klockor Zodiac

Herrur Zodiac Rotographic, 50-tal, Ø36mm, stål något repig baksida, automat, plastglas, svart urtavla, datum, läderband ej original.

1 900 kr

Utrop: 2 200 kr

Armband X-länk 18K ca 18cm 6,8g

Utrop: 1 900 kr

Brosch 18K Tvåfärgad med pärla 13,0g

Utrop: 3 600 kr

Ring 14K Tvåfärgad med diamant 1 x ca 0,20ct (skador på bordet samt tydliga inneslutningar) Ø 17¼ 3,

Utrop: 1 000 kr

Parti Guld 14K 1,9g (Armband/defekt, Örhänge udda)

Utrop: 375 kr

Armband Fantasi 18K med säkerhetskedja ca 19,5cm 24,9g

Utrop: 8 200 kr

Armband Pansar 18K ca 20cm 21,8g

Utrop: 5 900 kr

Ring 18K med pärla Ø 15½ 1,7g

Utrop: 650 kr