Avslutad | Pant – Tisdag 23 februari 2016
Klubbad för
Herrur Rolex Oyster Perpetual Datejust stål glasring vitguld, Jubilélänk stål, grå urtavla, safirglas, Ref: 16234, Nr: L466504 (ca 1989), litet nagg glas, ev. behov av service.
Klockor Zodiac
Herrur Zodiac Rotographic, 50-tal, Ø36mm, stål något repig baksida, automat, plastglas, svart urtavla, datum, läderband ej original.
Ring 14K Tvåfärgad med diamant 1 x ca 0,20ct (skador på bordet samt tydliga inneslutningar) Ø 17¼ 3,