Avslutad | Pant – Tisdag 24 november 2015
Servis Bing Gröndahl Blå måsen, 1 Kaffekanna, 13 Kaffekoppar, 13 Assietter, 13 Kaffefat, 2 Askfat, 1 Tandpetshållare, 1 Ljusstake, 1 Vas, 1 Ytterfoder, 1 Sockerkål, 2 Fat på fot, 1 Fat, små nagg kan förekomma
Akustisk Gitarr Cort, 12-strängad, MR710F /12 NS Made in China, serienr: 140605553, inbyggd mic, saknar strängar i mjukt fodral
Longines La Grande Classique herrur, stål, quartz, ref L4-766-4, snr 38943876, länk med viklås
Fickur Omega silver, med sekundvisare, krackelerad urtavla, manuell, monogram på bakboett, bucklig boett
Kyboe Giant Chrono 55 herrur, stål, quartz, chronograf, datum, gummiarmband, batteribyte behövs
Rolex Oyster Precision herrur, manuell, stål, plastglas, ej original läderarmband, Ref: 6422, Snr: 121335
D&G Damue, stål, med stenar i urtavlan och på glasringen, quartz, Nr: 3325, sliten/avskavd metall på undersidan av länken, 19,5cm
Longines herrur, L3-633.4, stål, chronograph, datum, quartz, extra länkbitar i box med manualer, repig länk
1 Herrklocka Tissot i stål, quartz, chronograph, Refnr: T067417A, Sernr: 11JA0817952, bruksslitage repor på ring
1 Herrur Tissot 1853, stål, quartz, stållänk, analog/digital urtavla, refT002520A, snr 11JA0490668, extralänkbit, box, cert (ej ifyllt)