Hänge 18K 1,5g med diamanter 1xca0,10ct och 8xca0,01ct
Utrop: 600 kr
Ring 18K 3,7g Ø18¼ med stenar, sliten
Utrop: 900 kr
Parti guld 18K 12,7g med smp diamanter, defekt, slitet och skevt
Utrop: 3 300 kr
Ring 9K 3,7g Ø17½ tvåfärgad med små diamanter
Utrop: 550 kr
Ring 14K 5,9g, graverad och missfärgad
Utrop: 1 200 kr
Hänge hjärta S925 1,1g
Utrop: 50 kr
Brosch S925 5,6g med sten
Slipsnål S925 4,5g, skev och missfärgad
Parti silver S830 22,4g med stenar, defekt och missfärgat
Utrop: 75 kr
Hänge M 18K 1g
Utrop: 375 kr
Armband 18K 3,9g med stenar, defekt
Utrop: 1 000 kr
Örhängen 1 par 18K 6,4g med stenar, skeva
Utrop: 1 700 kr
Myntliknande föremål 1st 18K 8,1g
Utrop: 2 100 kr
Ring 18K 2,9g Ø19¼, nagg
Utrop: 750 kr
Ring 18K 4,5g Ø20½, små repor
Parti guld 18K 11,3g med stenar, defekt, graverat och skevt
Utrop: 2 900 kr
Parti guld 21K 9,5g, defekt och skevt
Utrop: 2 800 kr
Parti guld 18K 9,3g med stenar, skevt
Utrop: 2 400 kr
Hänge 14K 1,4g med stenar, defekt
Utrop: 225 kr
Tisdag 27 okt 2015