Avslutad | Pant – Tisdag 22 september 2015
Hänge vitguld 14K 5,7g odlad south sea pärla ca.13,4mm, diamanter 38xca.0,007ct, några med nagg
Ring vitguld 14K 9,6g Ø16 med odlad south sea pärla ca.15,3mm, diamanter 44xca.0,007ct, några med nagg
Örhängen vitguld 14K 13,5g med odlade south sea pärlor ca.13,7-13,8mm, diamanter 80xca.0,007ct, en diamant skadad
Digitalkamera Sony Cyber Shot, DSC-W120, snr.7923672, med laddare och minneskort 1GB
Akustisk gitarr Yamaha, böjd hals, modell CG-101, snr:QLL037052, i mjukt fodral
Elbas Yamaha, modell RBX-200, snr:OP30082, repig och stötskadad, i mjukt fodral
Elgitarr Guild, saknar en del av emblemet, liten skada på nacken, stötskador, färgbortfall, snr 97714, i hårt fodral