Elgitarr Westone lackskador strängar saknas i kartong
Utrop: 500 kr
DJ mixer gemini PS-626 snrF2402187 med sladd
Skål, Iittala, Marimekko, H:15cm
Utrop: 125 kr
Adventsljusstake Tiffany Fyrklövern H43 B31cm i kartong
Fönsterlampa Julstjärna Tiffany Øca34cm
Utrop: 600 kr
Vas, Kosta Boda, Bali, design Kjell Engman, H:20cm
Utrop: 1 100 kr
Powermixer Yamaha EMX212s snrHCL001098 med elkabel
Utrop: 1 200 kr
Musikanläggning Sanyo DC-D12U snr5142019 med fjärrkontroll
Sked S830 17,3g 125mm
Utrop: 75 kr
Sked S830 12,8g 115mm
Utrop: 50 kr
Armband S830 19,9g 20cm
Figurin Katt svart Lisa Larsson K-studion Gustavsberg Hca35cm naggad
Utrop: 300 kr
Figurin Katt vit Lisa Larsson K-studion Gustavsberg Hca29cm
Figurin Katt vit Lisa Larsson K-studion Gustavsberg Hca15cm
Utrop: 250 kr
Figurin Katt vit Lisa Larsson Hca10cm
Figurin Katt svart Lisa Larsson Hca10cm
Rödvinsglas Nobel Gunnar Cyren Orrefors H18,5cm
Tisdag 25 aug 2015