Avslutad | Pant – Tisdag 14 april 2015
Certina DS-1 herrur, stål, automatisk, datum, safirglas, serienummer C006407A, aningen repig
Olja på pannå, Lindorm Liljefors (1909-1985), Vinterlandskap, motivmått 23x32cm, i ram
Visa varaKonst Måleri
Olja på duk, Bruno Liljefors (1860-1939), Abstrakt landskap, ej signerad, intyg á tergo, motivmått 40x62cm, i ram
Visa varaKonst Övrigt
Affisch, utspänd på duk, Svenskt landskap, efter målning av Edvard Bergh, motivmått 41x56cm, aningen repig/missfärgad, i ram
Rolex Oyster Perpetual, herrur, Cosmograph Daytona, stål, automatisk, kronograf, Chronometer, safirglas, pärlemorurtavla, Oysterlänk, viklås, referensnummer 16523, serienummer U609983, ca 1998, medföljer extra länk, med box och cert, aningen repig
Visa varaKlockor Sjöö Sandström
Sjöö Sandström, Chronolink Worldtimer UTC, herrur, stål, analog/manuell, safirglas, referensnummer WT 6202, serienummer 2824, med box och manual, repig/stötmärken
Visa varaKlockor Breitling
Breitling, damur, Callistino, stål, guldraiders, datum, quartz, Chronometer, referensnummer B52345, serienummer 206350, med manual och extra länkar, med fodral och cert -02, repig
Certina, herrur, DS Podium, stål, quartz, kronograf, datum, safirglas, referensnummer C001617A, serienummer 12BC0408172, med manual och extra länkar, med box och cert, behov av batteribyte, aningen slitage
Musikinstrument Övrigt
Rörmick sE Electronics Z5600a II i trälåda med kablage och transformator i väska