841 - 860 av 969
1...424344...49 Gå till
Just nu klubbas Klassiska i Stockholm. Gå in här

Avslutad | Pant – Tisdag 9 december 2014

Klubbad för

Örhängen S925 2,3g med stenar förgyllda

175 kr

Utrop: 100 kr

Ring S925 Ø18 ¾ 4,2g med stenar förgylld

Utrop: 150 kr

Halskedja S925 7,7g 43,5cm med stenar förgylld

150 kr

Utrop: 175 kr

Örhängen ett par S925 2,8g med stenar förgyllda

100 kr

Utrop: 100 kr

Parti guld, 18K 1,8g, ett par Örhängen med sten, varav ett saknar sten, defekta, 2st udda Örhängen 18K utan stoppar, 2st Hängen varav ett är graverat

Utrop: 400 kr

Pärlcollier, med defekt lås S835 brv 14,8g 52,5cm, doserat pärlor minsta 3mm största 7,4mm

Utrop: 200 kr

Omega, herrur 18K, brv 32,3g, quartz, datum, graverad, boettnr: 59179455, med slitet läderarmband original.

3 600 kr

Utrop: 2 200 kr

Örhängen, ett par 18K 1,9g bucklor

Utrop: 400 kr

Ring, 18K Ø17 ¼ 1,0g med sten, skev i skenan

Utrop: 225 kr

Ring, 18K Ø16 ¾ 1,9g med sten, skev i skenan

Utrop: 400 kr

Örhängen, ett par 18K 0,8g utan stopp

150 kr

Utrop: 175 kr

Parti guld, 18K 0,5g, ett udda örhänge med sten, 2 udda stopp

125 kr

Utrop: 125 kr

Örhängen, ett par 18K 1,2g tvåfärgade utan stopp

Utrop: 250 kr

Halskedja S835 14,7g 41,5cm

Utrop: 75 kr

Parti silver S925 2,2g med stenar

Utrop: 50 kr

Örhängen ett par S925 2,2g med pärla och stenar

300 kr

Utrop: 100 kr

Ring S925 Ø20 2,2g

Utrop: 75 kr

Armband S830 19,0g 17,5cm stelt öppningsbart

425 kr

Utrop: 125 kr

Halskedja S925 10,2g 42cm

Utrop: 225 kr

Halskedja Pansar S925 1,7g 45,5cm

25 kr

Utrop: 50 kr