661 - 680 av 1 275
1...333435...64 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 21 oktober 2014

Klubbad för

Elektronik TV-apparater

Led Tv Samsung smart, 32", modellnr.UE32F4515AK, snr.B5VE3HDF200841V, med strömsladd, fjärrkontroll och hdmi kabel

Grafiskt blad Cecilia Frisendahl (1970-), 20/25, 59x50cm, i ram och glas, ram skadad

400 kr

Utrop: 300 kr

Grafiskt blad Mats-Åke Forsberg 38/100, 59x40cm, i ram

250 kr

Utrop: 75 kr

Grafiskt blad Mats Åke-Forsberg 17/100, 59x40cm, i ram

250 kr

Utrop: 75 kr

Färglitografi, "möte med Mona Lisa", okänd konstnär, 86x60cm, i ram

200 kr

Utrop: 250 kr

Olja på duk, Brita Molin 68x90cm, i ram

1 600 kr

Utrop: 750 kr

Grafiskt blad James Coignard, signerad och numrerad 7/15, 67x50cm, oramad

1 800 kr

Utrop: 1 200 kr

Grafiskt blad James Coignard, signerad och numrerad 9/60, 65x51cm, oramad

1 600 kr

Utrop: 1 200 kr

Olja på duk Ola Harje 50x70cm, i ram

250 kr

Utrop: 300 kr

Olja på duk okänd signatur, 60x90cm, i ram

225 kr

Utrop: 75 kr

Tryck på duk, 88x88cm, små skador

50 kr

Utrop: 50 kr

Handväska Tod's, Miky, 25x18x11cm

750 kr

Utrop: 700 kr

Halskedja 14K 9,2g, skadad

Utrop: 1 700 kr

Breil, herrur, quartz går ej, snr.2519740817, datum, stål, originallänk, viklås

Utrop: 700 kr

Konst Skulpturer

Hänge Brons, Agneta Gynning, 5cm, "goddess"

225 kr

Utrop: 200 kr

Minnesmynt Astrid Lindgren, Pippi Långstrump, aluminium-brons legering, nominellt värde 50kr.

75 kr

Utrop: 50 kr

Minnesmynt S999, 27g, Karlsson på taket

100 kr

Utrop: 125 kr

Minnesmynt S925, 27g, Kungliga slottet stockholm, nominellt värde 250kr

175 kr

Utrop: 125 kr

Kläder Skor

Örhängen clips, metall med imitationspärla, i ask

150 kr

Utrop: 200 kr

Manschettknappar S925, 15,3g, Louis Vuitton, nr.GL0113, i fodral

1 500 kr

Utrop: 250 kr