641 - 660 av 1 275
1...323334...64 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 21 oktober 2014

Klubbad för

Digitalkamera Panasonic Lumix GX7, DMC-GX7, snr.FS3SB801058, objektiv Panasonic Lumix H-H020A, med minneskort 32gb, laddare, usb-sladd och manualer i kartong

Objektiv Panasonic Lumix, H-PS45175, 45-175 HD, snr.HN2SC017257, med påse och Hoya UV filter, i kartong

Kikarsikte Aimpoint Micro H-1, snr.1432967, i box

2 700 kr

Utrop: 1 000 kr

Elektronik Spel

Sony Playstation 3, Cech-2104A, snr.03-27455022-5628557, med strömsladd, av-kabel och en handkontroll

800 kr

Utrop: 500 kr

Digitalkamera Nikon D3100, snr.6383270, objektiv Nikon DX 18-55mm, snr.15145045, minneskort 8gb, UV skydd hama, i kartong med manualer

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Objektiv Nikon DX 55-300mm, snr.2099798, med uv skydd kenko prod1

Utrop: 850 kr

Objektiv Nikon DX 18-200mm, snr.42485879, med uv skydd dörr, dhg-uv 72mm, i kartong

2 800 kr

Utrop: 1 700 kr

Blixt Speedlite Di466, nissin digital, snr.05232641, i påse i kartong med kvitto

250 kr

Utrop: 250 kr

Kameraväska Nikon

150 kr

Utrop: 50 kr

Elektronik Musik

Hörlurar Copenhagen urbanista, i kartong

275 kr

Utrop: 200 kr

Elektronik Musik

Förstärkare Focal Cub2, snr.10A005620

Utrop: 1 800 kr

Dalahäst, höjd 17cm

100 kr

Utrop: 75 kr

Dalahäst, höjd 17cm

125 kr

Utrop: 75 kr

Dalahäst, höjd 7cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Parti silver 830, 73,9g, graverat, skadat

275 kr

Utrop: 225 kr

Kaffeskedar 3st S830, 39,7g, 112mm, Lappmodell

150 kr

Utrop: 125 kr

Kaffeskedar 11st S830, 148g, 110mm, modell Carmen

550 kr

Utrop: 450 kr

Figurin Hummel Goebel, höjd 10cm, litet nagg

125 kr

Utrop: 125 kr

Figurin tyskland, höjd 12,5cm, nagg på botten

100 kr

Utrop: 75 kr

Olja på duk, Bo von Schwerin, 22x31cm, i ram, skador på ram

350 kr

Utrop: 425 kr