Avslutad | Pant – Tisdag 14 oktober 2014
Nysilver i två delar gräddkanna höjd 10,4cm längd 14,5cm och sockerskål höjd 11,5cm längd 17,5cm 460,7g C.G Hallbergs
Gafflar, nysilver 352,9g 8st, varav 4st samma modell 185mm, 1st 217mm, 1st 184mm, 1st 181mm, 1st bakelsegaffel 157mm
Parti guld 24K 27,4g 21st myntliknande föremål i plastetuin samt blå myntbox Samlarhuset med plats för 24st
Rakset, Heljestrand 7 dagars rakset, inklusive strigel signerad Magnus Kindal i brunt läder. I original etui Heljestrand Eskilstuna Sweden
Mobiltelefon, Sony Ericsson, modell Xperia X10 mini, inklusive laddare & headset Snr: SCB511KBSAM, IMEI 012312004730573, små skador på högtalaren, med laddare, usb och hörlurar i originalförpackning med instruktionshäften
Elektronik, mobiltelefon Apple iPhone 4 16BG, modell MC603KS/A svart, Serienummer och IMEI på kartong och mobil stämmer inte överens S84101ZF2A4S, 012538005957985, laddare och hörlurar röda, ej original