881 - 900 av 992
1...444546...50 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 14 oktober 2014

Klubbad för

Konst Skulpturer

Figurin, Rörstrand, Lisa Larsson, All Världens Barn "Väst", höjd 11cm

200 kr

Utrop: 200 kr

Ljuslyktor ett par Skultuna mässing i orginalförpackning

100 kr

Utrop: 50 kr

Skedar, kaffeskedar silver 13st 114mm 127,6g modell Arv

700 kr

Utrop: 375 kr

Nysilver i två delar gräddkanna höjd 10,4cm längd 14,5cm och sockerskål höjd 11,5cm längd 17,5cm 460,7g C.G Hallbergs

275 kr

Utrop: 50 kr

Gafflar, bakelsegafflar silver 13st 279,6g 149mm modell Arv

1 600 kr

Utrop: 800 kr

Skedar, matskedar silver 11st 353,2g 172mm modell Arv

1 300 kr

Utrop: 1 000 kr

Ljusstakar ett par S830 brv 314,8g Markströms stämplade MGAB

800 kr

Utrop: 700 kr

Gafflar, nysilver 352,9g 8st, varav 4st samma modell 185mm, 1st 217mm, 1st 184mm, 1st 181mm, 1st bakelsegaffel 157mm

25 kr

Utrop: 50 kr

Ring, 18K Ø23 ½ 6,9g graverad

Utrop: 1 700 kr

Ring, 14K Ø17 ¼ 2,3g med stenar

350 kr

Utrop: 400 kr

Parti guld 24K 27,4g 21st myntliknande föremål i plastetuin samt blå myntbox Samlarhuset med plats för 24st

6 900 kr

Utrop: 9 000 kr

Halskedja Cordell 18K 16,7g 52cm

Utrop: 4 200 kr

Rakset, Heljestrand 7 dagars rakset, inklusive strigel signerad Magnus Kindal i brunt läder. I original etui Heljestrand Eskilstuna Sweden

250 kr

Utrop: 600 kr

Parti guld 18K 15,9g med sten trasigt

Utrop: 3 600 kr

Ring 18K Ø16 ½ 4,2g graverad

Utrop: 1 000 kr

Ring 18K Ø20 4,5g graverad

Utrop: 1 000 kr

Parti guld 18K 15,1g trasigt

Utrop: 3 800 kr

Mobiltelefon, Sony Ericsson, modell Xperia X10 mini, inklusive laddare & headset Snr: SCB511KBSAM, IMEI 012312004730573, små skador på högtalaren, med laddare, usb och hörlurar i originalförpackning med instruktionshäften

250 kr

Utrop: 150 kr

Elektronik, mobiltelefon Apple iPhone 4 16BG, modell MC603KS/A svart, Serienummer och IMEI på kartong och mobil stämmer inte överens S84101ZF2A4S, 012538005957985, laddare och hörlurar röda, ej original

850 kr

Utrop: 400 kr

Musikinstrument Tillbehör

Elektronik, gitarrförsträrkare ORANGE modell CRUSH 35LDX 35W, snr: 01835-0512 med adapter

700 kr

Utrop: 500 kr