Avslutad | Pant – Tisdag 14 oktober 2014
Klubbad för
Pärlcollier, 1 st vita sötvattenspärlor 38cm, 1st beiga sötvattenspärlor 42cm, med 1st lås Hjärta 18K 2,9g 1,2cm passar till båda collierna, i originalask design Per Borup.
Solglasögon Dior modell Diorito nr PEB8 P110 svarta, slitage på skalmar, små repor på glas, med vitt Diorfodral