861 - 880 av 992
1...434445...50 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 14 oktober 2014

Klubbad för

Parti silver S925 2st Ringar Ø18 ¾ 5,1g med sten och pärla

100 kr

Utrop: 50 kr

Fotlänk Singapore S925 1,5g 24cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Parti silver S925 22,7g med sten trasigt

Utrop: 100 kr

Smycken Herring

Ring ledad helfingerring Silver Ø19 ½ 74,6g

325 kr

Utrop: 350 kr

Pärlcollier, lås S925 brv 36,5g 42cm

325 kr

Utrop: 250 kr

Armband, pärlor med silverlås S925 brv 16,7g 19cm

125 kr

Utrop: 100 kr

Pärlcollier, 1 st vita sötvattenspärlor 38cm, 1st beiga sötvattenspärlor 42cm, med 1st lås Hjärta 18K 2,9g 1,2cm passar till båda collierna, i originalask design Per Borup.

2 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Parti silver 38,8g defekt med sten graverat emaljerat

100 kr

Utrop: 125 kr

Hänge silver 18,2g

Utrop: 700 kr

Hänge Camé 18K 1,6g

Utrop: 350 kr

Ring Bismarck S925 Ø18 ¾ 1,8g

Utrop: 75 kr

Halskedja Pansar S925 6,9g 60cm

Utrop: 200 kr

Halskedja Pansar S925 22,6g 50,5cm

Utrop: 600 kr

Halskedja Venezia S925 3,8g med hänge 40cm

100 kr

Utrop: 100 kr

Solglasögon Dior modell Diorito nr PEB8 P110 svarta, slitage på skalmar, små repor på glas, med vitt Diorfodral

600 kr

Utrop: 500 kr

Solglasögon Dior modell Cannage 2 nr: ATYE9 115 bruna

375 kr

Utrop: 400 kr

Örhängen, ett par S925 3,0g med pärlor, design Rauff

250 kr

Utrop: 125 kr

Ring, Silver/18K Ø17 6,9g

350 kr

Utrop: 400 kr

Ring, S925 Ø17 ¼ 8,0g sliten i skenan med pärla, design Rauff

350 kr

Utrop: 325 kr

Parti silver S830 Ställning i silver för skål 131,2g

850 kr

Utrop: 375 kr