Avslutad | Pant – Tisdag 19 augusti 2014
Klubbad för
Parti Silver, matskedar 4st från 1800-talet, olika modeller 2st 210mm stämplade A. Lundin, 1st 216mm skev bucklig, stämplad F. Holm , 1st 188mm alla graverade, 181,1g
Glasfåglar, 18st, P Hoff Kosta Boda, Världsnaturfonden Limited Edition varav 7st skadade och 15st med cert