701 - 720 av 849
1...353637...43 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 augusti 2014

Klubbad för

Hänge 18K 0,7g

Utrop: 250 kr

Parti guld 18K 3,8g defekt

Utrop: 900 kr

Parti guld 18K 19,9g, graverat

Utrop: 4 700 kr

Halskedja 23K 16,6g 49cm

Utrop: 5 100 kr

Glas, Glasljusstakar 2st Villroy & Boch höjd 16cm kristall

275 kr

Utrop: 200 kr

Fritid, bastuhink trä 5L, skopa i trä/koppar, made in Finland

225 kr

Utrop: 100 kr

Kuriosa, 2st Påfåglar vitmetall 514g

175 kr

Utrop: 75 kr

Glas, Kristallglas 6st vinglas 12cl höjd 13,5cm i kartong

550 kr

Utrop: 100 kr

Glas, Kristallglas 6st dessertvinglas 9cl höjd 10cm i kartong

475 kr

Utrop: 75 kr

Glas, Kristallglas 6st dricksglas 12,5cl höjd 7cm i kartong

250 kr

Utrop: 75 kr

Glas, Kristallglas 6st likörglas 5cl höjd 10,5cm i kartong

750 kr

Utrop: 75 kr

Glas, Kristallglas 6st champagneglas 16cl höjd 17,8cm i kartong

650 kr

Utrop: 100 kr

Glas, Kristallglas 6st tumbler 33cl höjd 13,5cm i kartong

275 kr

Utrop: 100 kr

Glas, Kristallglas 6st rödvinsglas 17cl höjd 15cm i kartong

325 kr

Utrop: 100 kr

Solglasögon, Ray-Ban W0980 i fodral

375 kr

Utrop: 250 kr

Solglasögon, Ray-Ban W2828 svart bågar fodral samt orginalbox

400 kr

Utrop: 350 kr

Parti Silver, matskedar 4st från 1800-talet, olika modeller 2st 210mm stämplade A. Lundin, 1st 216mm skev bucklig, stämplad F. Holm , 1st 188mm alla graverade, 181,1g

550 kr

Utrop: 400 kr

Glasfåglar, 18st, P Hoff Kosta Boda, Världsnaturfonden Limited Edition varav 7st skadade och 15st med cert

450 kr

Utrop: 350 kr

Snapsglas, 6st Mulig Hazel Atlas Bilmotiv i ask

100 kr

Utrop: 75 kr

Klockor Raymond Weil

Raymond Weil, herrur stål modell 5560 Geneve Tango, quartz, datum, safirglas, repor på glasringen Snr: X112801, länk i två toner 19cm viklås

1 100 kr

Utrop: 950 kr