561 - 580 av 890
1...282930...45 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 22 juli 2014

Klubbad för

Prydnadsföremål, glas, fisk

25 kr

Utrop: 50 kr

Prydnadsföremål, glas, uggla

25 kr

Utrop: 50 kr

Prydnadsföremål, glas, fågel

25 kr

Utrop: 50 kr

Såsslev nysilver 191mm

25 kr

Utrop: 50 kr

Sked nysilver 139mm

Utrop: 50 kr

Sked metall 143mm

25 kr

Utrop: 50 kr

Kaffeskedar 5st nysilver 112mm

Utrop: 50 kr

Manschettknappar 18K ett par graverade 7,4g

Utrop: 1 800 kr

Klockor Birka

Technos Birka Herrur 18K manuellt med läderarmband

2 400 kr

Utrop: 1 700 kr

Kamera Rondine Ferrania i fodral samlarobjekt

600 kr

Utrop: 500 kr

Regal herrur, stål, quartz, serienummer R9538

50 kr

Utrop: 75 kr

Bläckpenna i ekfodral, pennans längd 13,5cm, fodralet repigt

175 kr

Utrop: 75 kr

Klockor Festina

Festina herrur Chrono Bike modellnummer F18528, stål, quartz, kronograf fungerar ej, datum, gummiarmband

500 kr

Utrop: 600 kr

Mobiltelefon Samsung SGH-F480i imei 355012/03/965205/8, skadat skal, lucka till laddningsuttaget saknas, fungerar ej, med laddare och mjukt fodral

Utrop: 50 kr

Fritid Sport

Fiskerulle Daiwa AR1600, sliten, färgbortfall

Utrop: 200 kr

Mynt Utländska mynt

Samlarmynt 25st S830 OS 2004 med plastfodral i schatull ca 770g

2 300 kr

Utrop: 2 300 kr

Mynt Utländska mynt

Mynt One Dollar 1878 S900 26,8g i fodral

225 kr

Utrop: 125 kr

Parti guld 18K 1,3g graverat och defekt

Utrop: 300 kr

Skål Kosta Boda, glas, signerat Göran Wärff, serienummer 56/89, repig

Utrop: 75 kr

Aftonväska Chanel svart 18x15cm, axelrem med förgylld kedja, med dustbag bruksslitage

3 500 kr

Utrop: 2 400 kr