Avslutad | Pant – Tisdag 1 juli 2014
Elgitarr J&D by Jack & Danny brothers, spricka på kroppen, repig, i mjukt fodral
Elgitarr Hamer, serienummer 334437, stötskador och repor, i hårt fodral
Visa varaMusikinstrument Gitarrer
Elgitarr Gibson modell Les Paul Studio, serienummer 102200562, made in USA 2010, stötmärken och repor, i hårt fodral
Elgitarr Epiphone by Gibson modell S-310, serienummer 0120902, stötmärken och repor, skylt med texten "Jordfelsbrytare för central K2BS1b1" på kroppen, i mjukt fodral
Läsplatta Onyx modell Tablet Navigation 507, serienummer 869711010048470, IMEI:869711010048470, med hörlurar och laddare till både biluttag, USB och kontaktuttag, simkortet låst, i originalkartong
Musikinstrument Träblås
Klarinett Leblanc, Dynamic 2, serienummer 10393, en spricka i ena delen, repor och slitage, med tillbehör, i väska
Tissot damur i stål modell T058009 A, safirglas, quartz, serienummer 11BC1277202, med putsduk, i originalkartong där ett par böcker också medföljer
Laptop Packard Bell modell EasyNote TS, serienummer NXBWREG0072230B98B1601, tangentbordet och musen fungerar ej, klistermärke, repor, buckla