901 - 920 av 1 495
1...454647...75 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 1 juli 2014

Klubbad för

Ukulele Union Series by Tanglewood modell TU3, i hårt fodral

850 kr

Utrop: 425 kr

Elgitarr J&D by Jack & Danny brothers, spricka på kroppen, repig, i mjukt fodral

Utrop: 600 kr

Elgitarr Hamer, serienummer 334437, stötskador och repor, i hårt fodral

Elgitarr Gibson modell Les Paul Studio, serienummer 102200562, made in USA 2010, stötmärken och repor, i hårt fodral

4 000 kr

Utrop: 4 800 kr

Armband S925 54,7g 20,5cm, med platta

175 kr

Utrop: 225 kr

Smycken Herring

Ring S925 8,9g Ø20½

50 kr

Utrop: 50 kr

Smycken Herring

Klackring S925 7,2g Ø17¾, aningen skev

25 kr

Utrop: 50 kr

Elgitarr Epiphone by Gibson modell S-310, serienummer 0120902, stötmärken och repor, skylt med texten "Jordfelsbrytare för central K2BS1b1" på kroppen, i mjukt fodral

475 kr

Utrop: 300 kr

Musikinstrument Träblås

Tvärflöjt Yamaha modell 211SII, serienummer 323068, i hårt fodral

850 kr

Utrop: 300 kr

Läsplatta Onyx modell Tablet Navigation 507, serienummer 869711010048470, IMEI:869711010048470, med hörlurar och laddare till både biluttag, USB och kontaktuttag, simkortet låst, i originalkartong

Utrop: 1 000 kr

Musikinstrument Träblås

Klarinett Leblanc, Dynamic 2, serienummer 10393, en spricka i ena delen, repor och slitage, med tillbehör, i väska

650 kr

Utrop: 750 kr

Tissot damur i stål modell T058009 A, safirglas, quartz, serienummer 11BC1277202, med putsduk, i originalkartong där ett par böcker också medföljer

Utrop: 600 kr

Laptop Packard Bell modell EasyNote TS, serienummer NXBWREG0072230B98B1601, tangentbordet och musen fungerar ej, klistermärke, repor, buckla

900 kr

Utrop: 50 kr

Punschkoppar 4st S830 123,2g

350 kr

Utrop: 375 kr

Moccaskedar 12st S830 133,9g 100mm, modell Opera-serien, i originalask

475 kr

Utrop: 425 kr

Glasflaska Ulrica Hydman Vallien, Kosta Boda, modell Indian Summer, serienummer 8022

500 kr

Utrop: 600 kr

Plunta Sv.Tenn handarbete höjd 18,5cm

125 kr

Utrop: 50 kr

Belysning Övrigt

Takkrona, metall, Ø ca46cm, för 5 runda blockljus

25 kr

Utrop: 50 kr

Glaskaraff Kjell Engman, Kosta Boda, modell BonBon, serienummer 89066, höjd ca 35cm

1 300 kr

Utrop: 750 kr

Belysning Övrigt

Ljusstake, metall, höjd 22cm, Dala industrier design Eric Dalmas

75 kr

Utrop: 50 kr