721 - 740 av 1 550
1...363738...78 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 11 mars 2014

Klubbad för

Ring vitguld 18K 4,5g Ø18 med diamanter 12xca.0,02ct, 16xca.0,01ct

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Armband 18K 3,5g skadat med pärlor

Utrop: 750 kr

Ring 14K 1,9g Ø15¾ med sten och gammalslipade diamanter 2xca.0,07ct 2xca.0,03ct

1 500 kr

Utrop: 425 kr

Ring 9K 3,4g Ø16¾ med stenar

425 kr

Utrop: 375 kr

Mildia 14K, damur, manuell går ej, plastglas, flexarmband

Utrop: 500 kr

Brosch 18K 2,9g med pärlor

Utrop: 800 kr

Armring 18K 8,4g, bucklor, graverad, saknar säkerhetskedja

Utrop: 2 000 kr

Ringar 2st 14K 10,4g, skadade med stenar

Utrop: 1 700 kr

Ring 9K 6,2g Ø16¾ med stenar och diamanter 1 gammalslipad xca.0,48ct 6 åttkantslipade xca.0,02ct, en sten saknas

2 200 kr

Utrop: 2 700 kr

Collier 18K 20g 45cm

Utrop: 5 100 kr

Ring 18K 5,4g Ø17 med stenar och diamanter 16xca.0,005-0,01ct

1 400 kr

Utrop: 1 600 kr

Parti guld 18K 21g, defekt

Utrop: 5 300 kr

Parti guld 18K 5,4g, defekt

Utrop: 1 100 kr

Parti guld 18K 4,2g, defekt

Utrop: 900 kr

Parti guld 18K 6,5g, graverat, defekt

Utrop: 1 500 kr

Hänge vitguld 18K 0,9g med diamant 1xca.0,50ct

Utrop: 5 400 kr

Ring 14K 1,9g, buckla

Utrop: 350 kr

Ring 18K 2,8g Ø17¼, graverad med diamanter 1xca.0,05ct 4xca.0,02ct

Utrop: 700 kr

Armband 18K 2,8g, skador

Utrop: 700 kr

Halskedja 18K 2,1g 42cm

400 kr

Utrop: 500 kr