Ring 18K 10,3g Ø16½
Utrop: 3 200 kr
Ring 18K 3,1g Ø17¾ med åttkantslipade diamanter 16xca.0,005ct
Utrop: 1 000 kr
Armband X-länk 18K 21,7g 18cm
Utrop: 5 500 kr
Manschettknappar 18K 9,6g, små repor
Utrop: 2 200 kr
Parti guld 18K 25,8g, defekt
Utrop: 6 500 kr
Ring 18K 6,7g, graverad
Utrop: 1 600 kr
Ring 18K 3,9g Ø19¼ med princesslipade diamanter 5xca.0,01ct
Utrop: 1 200 kr
Ring 18K 3,6g Ø16¾ med åttkantslipade diamanter 12xca.0,005ct
Ring 18K 1,6g Ø18¼ med åttkantslipade diamanter 10xca.0,005ct
Utrop: 550 kr
Ring 18K 2,7g Ø17 med diamanter 4xca.0,01ct
Utrop: 850 kr
Manschettknappar 18K 3,8g, bucklor
Utrop: 900 kr
Hänge 18K 2,3g
Utrop: 700 kr
Halskedja 18K 6,8g 47cm, skadad vid lås
Hänge 18K 1,3g
Utrop: 375 kr
Armband Bismarck 18K 5,2g 18cm
Hänge 18K 1,1g, slitet
Utrop: 250 kr
Hänge 18K 0,7g
Utrop: 200 kr
Parti guld 18K 56g, defekt
Utrop: 14 000 kr
Armband 14K 9g 20cm, med diamanter 12xca.0,01ct, slitet
Utrop: 1 700 kr
Hänge 14K 1,5g
Tisdag 11 mar 2014