661 - 680 av 1 335
1...333435...67 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 25 juni 2013

Klubbad för

Figurin, Lladro, porslin, flicka vid fontän, höjd 26,5cm

900 kr

Utrop: 150 kr

Figurin, Lladro, porslin, Geisha med paraply, höjd 27cm

750 kr

Utrop: 150 kr

Figurin, Lladro, porslin, geisha med paraply, höjd 27cm

700 kr

Utrop: 150 kr

Figurin, Lladro, porslin, Alice i underlandet, höjd 22cm

550 kr

Utrop: 125 kr

Figurin, Lladro, liten geisha med lykta, höjd 19cm

375 kr

Utrop: 100 kr

Figurin, Lladro, porslin, liten geisha med solfjäder, höjd 18,5cm

325 kr

Utrop: 100 kr

Figurin, Lladro, porslin, flicka med långklänning, höjd 30,5cm

700 kr

Utrop: 150 kr

Figurin, Lladro, defekt (saknar fågel), porslin, flicka med sjal, höjd 32cm

850 kr

Utrop: 75 kr

Figurin, Lladro, porslin, flicka med två barn, höjd 30cm

850 kr

Utrop: 150 kr

Figurin, Regal, flicka med hatt, höjd 25,5cm

550 kr

Utrop: 75 kr

Akustisk gitarr Fender modell CD-600E i mjukt fodral

650 kr

Utrop: 650 kr

Musikinstrument Övrigt

Elgitarr B C Rich bronze series warlock s nr: 61001841 i softcase

550 kr

Utrop: 500 kr

Musikinstrument Övrigt

Gitarrförstärkare Mega Amp GL-15 med strömkabel, ej funktionsgaranti

100 kr

Utrop: 150 kr

Akustisk gitarr Tanglewood modell Evolution TW28C SG (några stötskador på kroppen) ej fodral

850 kr

Utrop: 1 100 kr

Musikinstrument Övrigt

Akustisk gitarr Benton utan fodral

50 kr

Utrop: 225 kr

Musikinstrument Elektroniska

Dj-utrustning, Pioneer modell CDJ 800MK2, serienummer DNH2546, ej funktionsgaranti, repig.

2 100 kr

Utrop: 75 kr

Figurin, Lladro, porslin, två flickor läser bok, höjd 17cm

1 000 kr

Utrop: 150 kr

Musikinstrument Övrigt

Akustisk gitarr, Applause by Ovation, repig lack, i mjukt fodral

800 kr

Utrop: 800 kr

Oljemålning på duk, W. Liljenberg, 49,5x60,5cm, förgylld träram, små skador.

225 kr

Utrop: 550 kr

Musikinstrument Övrigt

Elbas, Squier i mjukt fodral

750 kr

Utrop: 950 kr