Avslutad | Pant – Tisdag 18 juni 2013
Klubbad för
Ring i vitguld med diamant 1x ca 2,59ct (små naturals på rondisten, en extra fasett) Ø16 1/4 18K 10,0g Signerad Birger Pellas.
Klockor Bulova
Herrur Bulova Accutron, 3-196064 no, 18K, datum, skadad bakboett, repor på plexiglas med läderarmband defekt, ej funktionsgaranti bruttovikten 50,7g