Avslutad | Fashionabla – Lördag 15 december 2012
Kläder Skor
SNEAKERS, LOUIS VUITTON, monogram, svart tyg, läder, gummisula, stl 38,5. visst slitage fram på tån.
Kläder Skor
SNEAKERS, GUCCI, monogram, beige tyg, brunt läder, gummisula, kardborrknäppning, stl 38.
Kläder Skor
SKOR, GUCCI, pumps, GG crystal, shiny crystal/läder, beige, brun, klack 7cm, stl 38, skopåse
Accessoarer Bälten
SKÄRP, PINKO, svart snodd med vitfärgade metall detaljer, vita stenar, längd 120 cm
Accessoarer Bälten
SKÄRP, SERGIO ROSSI, tiger mönstrat ponny skinn, bredd 2,5 längd 82-90cm, påse och original ask.
Klocktillbehör Chopard
SCARF, Chopard, 100% siden, 50x50cm ljusblå/vit, ref no 94100-0081, pappkartong.
VÄSKA, CELINE, vintage, beige tyg, brunt läder, 25x17 cm, axlrem. Väskans hörn samt axelremmen något sliten.
Accessoarer Pennor
MONTBLANC, Virginia Woolf limited edition 7436/16000 reservoarpenna, förgylld metall, rubin, modnr 38003, stift i 18K guld, originaletui, ytterkartong.
Accessoarer Pennor
MONTBLANC, G B Shaw limited edition 8148/16000, reservoarpenna, platina pläterad, modnr M28773, stift i 18K vitguld, originaletui, ytterkartong.
VÄSKA, DOLCE&GABBANA, ljusbeige, gråbeige ormskinn, 25x14x10 cm, vitmetallkedja, dustbag.
Accessoarer Scarves
SCARF, HALSDUK, MISSONI, multicolour, 86% acryl, 14% nylon, 175x40 cm exkl. fransar.