741 - 760 av 1 165
1...373839...59 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 11 oktober 2012

Klubbad för

Mynt 3st, Elvis, 5$, 10$, 50$, Ring okänd metall

650 kr

Utrop: 275 kr

Iphone 4 med laddare, i kartong med manual, ej funktionsgaranti

1 400 kr

Utrop: 75 kr

Digitalvideokamera Panasonic SDR-H85, med sladdar och manual i kartong, ej funktionsgaranti

475 kr

Utrop: 75 kr

Videokamera Panasonic NV-GS17, med sladdar i väska, ej funktionsgaranti

225 kr

Utrop: 75 kr

Digitalkamera Olympus SP-600UZ, med sladdar i kartong,

425 kr

Utrop: 75 kr

Laptop, Compac mini, med laddare, ej funktionsgaranti

Laptop, Asus, Eee PC R1010, med laddare, ej funktionsgaranti

900 kr

Utrop: 75 kr

Systemkamera Minolta, X-300s, blixt Nissin 24ASO, auto-so, ej funktionsgaranti, Herrur Frend, quartz, går ej

125 kr

Utrop: 75 kr

23 HÄFFTE FRIMÄRKE

1 500 kr

Utrop: 1 900 kr

Parti guld, defekt, graverat, 18K 0,9g, Halsband plast med metall detaljer

Utrop: 300 kr

Elgitarr Yamaha, Pacifica, i mjukt fodral, Guitar Effects & USB audio I/F Pedal, G1u, 200m, ej funktionsgaranti

800 kr

Utrop: 150 kr

Väggprydnad, hästmotiv på trä

Parti guld, graverat, 18K 1,7g

Utrop: 600 kr

Samlar assietter, Arabia, 4st i kartonger

125 kr

Utrop: 75 kr

Armband silver 32,8g, Pärlarmband fyrradigt, Pärlcollier riskorn

475 kr

Utrop: 150 kr

Parti porslin

50 kr

Utrop: 75 kr

Vas Sjöhyttan, unik, signerad

900 kr

Utrop: 75 kr

Skålar, 2st, Georg Jensen, små repor

375 kr

Utrop: 75 kr

Telefon Doro, i kartong, med manual och tillbehör, ej funktionsgaranti

175 kr

Utrop: 75 kr

Ljusstakar 2st, en kosta boda en Mats Jonasson målerås,

75 kr

Utrop: 75 kr