721 - 740 av 1 165
1...363738...59 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 11 oktober 2012

Klubbad för

Tavla Olja på pannå, Grandin, i träram

225 kr

Utrop: 75 kr

Parti guld, defekt 14K 9,6g

Utrop: 2 300 kr

Litografi, ram med glas

350 kr

Utrop: 75 kr

Elgitarr JD Brothers, saknar bakplatta, lackskador, i mjukt fodral

400 kr

Utrop: 500 kr

Elgitarr i mjukt fodral

375 kr

Utrop: 275 kr

Akustisk gitarr Yamaha FX370cbl med mic, plektrumhållare påklistrad på kropp, lackskador, stötskador, i mjukt fodral

800 kr

Utrop: 75 kr

biljardkö i mjukt fodral

175 kr

Utrop: 75 kr

Parti guld, skadat, 18K 2,6g

Utrop: 850 kr

Laptop compaq presario a900, saknar vänster musknapp, med sladd, ej funktionsgaranti

750 kr

Utrop: 75 kr

Mobiltelefon Samsung med laddare, ej funktionsgaranti

50 kr

Utrop: 75 kr

Brosch i silver med pärla och stenar, 10,4g

150 kr

Utrop: 75 kr

Bordslampa, Tiffanymodell, höjd ca.42cm

2 600 kr

Utrop: 75 kr

Figuriner 4st, Goebel, en med speldosa defekt

175 kr

Utrop: 75 kr

Parti guld, defekt, skadat, 8K 46,3g

Smycken, skadade, trasiga

Parti silver, skadat, graverat, 501,2g

Parti guld, skadat, defekt, 14K 26,7g

Figurin, Nao, spanien

325 kr

Utrop: 75 kr

Moccaskedar i silver, 24st, olika modeller, 243,8g

1 400 kr

Utrop: 1 200 kr

Kaffeskedar 11st, okänd metall med emalj

100 kr

Utrop: 75 kr