701 - 720 av 1 165
1...353637...59 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 11 oktober 2012

Klubbad för

Parti guld, graverat, 20K 7,5g

Utrop: 2 700 kr

Damur Eterna-matic, Sahida, 18K, automatisk, plastglas, datum, med armband Bismarck, med en berlock, 18K, totalt 17,8cm, brv.46,5g

Utrop: 12 000 kr

Parti guld, skadat, graverat, 18K 98,7g

Utrop: 31 000 kr

Parti guld, skadat, 18K 0,3g

Utrop: 125 kr

Parti silver, skadat, 200,6g

750 kr

Utrop: 750 kr

Halskedja 40cm, Hänge, 14K 10,6g

Utrop: 2 700 kr

Damur, Calvin Klein, i ask, ej funktionsgaranti

275 kr

Utrop: 75 kr

Damur, Dolce & Gabbana, i ask, ej funktionsgaranti

350 kr

Utrop: 75 kr

Parti guld, skadat, 22K 35,4g

Utrop: 13 600 kr

Parti guld, skadat, 18K 2,5g

600 kr

Utrop: 800 kr

Herrur Tissot, 18K, graverad, quartz, datum, med läderarmband

2 300 kr

Utrop: 2 100 kr

Parti guld, skadat, defekt, 18K 52,4g

Utrop: 16 600 kr

Halskedja 45cm, Hänge med sten, 18K 1,6g

400 kr

Utrop: 500 kr

Parti guld, skadat, 18K 71,1g

Utrop: 22 500 kr

Parti guld, skadat, 14K 55,5g

8 800 kr

Utrop: 10 800 kr

Set, Efva Attling, 18K, 9,7g, Halskedja kullänk 40cm, Hänge, Örhängen ett par, i ask

3 800 kr

Utrop: 4 200 kr

Tavla, Olja på duk, E.Peason, i förgylld träram, 142x100cm

175 kr

Utrop: 75 kr

Tavla, Olja på duk, Lendni, ca.90x150cm

750 kr

Utrop: 75 kr

Tavla, olja på duk, G.Elisson, ca.87x103cm

425 kr

Utrop: 75 kr

Tavla, Olja på duk, Ann Brolo, ca.115x81cm

850 kr

Utrop: 75 kr