1201 - 1220 av 1 513
1...606162...76 Gå till
Just nu klubbas Smyckekvaliten i Stockholm. Gå in här

Avslutad | Pant – Tisdag 27 november 2012

Klubbad för

Vas Orrefors Kraka signerad Sven Palmqvist nr. 349 höjd 20cm

1 700 kr

Utrop: 1 100 kr

två stycken teleskopramper Kvistberga modell U 2/3

2 300 kr

Utrop: 1 100 kr

Kruka Höganäs 8L höjd 22cm, Kruka Stenmassa Gustafsberg höjd 14cm med liten nagg

200 kr

Utrop: 275 kr

Parti silver 925 trasigt 15g

75 kr

Utrop: 125 kr

Tenn ett par ljusstakar höjd 17cm Gränna, karaff höjd 18cm

175 kr

Utrop: 175 kr

Armband flätat silver 925 19cm 9,6g

50 kr

Utrop: 100 kr

Två krukor Ø17, en glasskål Ø15

25 kr

Utrop: 75 kr

Glasvas höjd 26cm

75 kr

Utrop: 175 kr

Figuriner i glas Nalle RBA Sweden höjd 16cm, Svan höjd 13cm, Vas med motiv höjd 10cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Två skålar pressglass varav en med lock

100 kr

Utrop: 75 kr

Tavla Pastell Fåglar 45x64 Elzbieta Morawsk polsk konstnär

650 kr

Utrop: 2 100 kr

Fickur Viking en boett 14K Ø50mm med graverad innerboett nr. 412 27603B något skadad urtavla

2 100 kr

Utrop: 1 100 kr

Damur Certina Quartz i stål med läderband nr. 203.1005.26

350 kr

Utrop: 375 kr

Altsaxofon Jupiter JAS-767 repig snr. 204353 i hårt fodral

1 200 kr

Utrop: 1 600 kr

Damur Axcent of Scandinavia Bangle Quartz X3603 Design Daniel Jacobsson i stål, stel länk med läderdetaljer 16cm

200 kr

Utrop: 325 kr

Parti silver 925 udda defekt med stenar 16,9g

75 kr

Utrop: 125 kr

Tissot Seastar 18K Quartz med flexilänk i stål

2 200 kr

Utrop: 1 600 kr

Konst Litografi Tadeuz Filipek Drömmar 1 28x39cm nr.7/50

300 kr

Utrop: 550 kr

Konst Akvarell Bruno Wiklund Skogspromenad 16x22cm

325 kr

Utrop: 275 kr

Ring med stenar silver 925 Ø18 4,1g

300 kr

Utrop: 75 kr