1181 - 1200 av 1 513
1...596061...76 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 27 november 2012

Klubbad för

Parti silver 925 förgylld halskedja med trasigt lås 11,9g

50 kr

Utrop: 100 kr

Ring med diamanter 16xca 0,005ct 18K Ø18 1/2 2,8g

Utrop: 1 200 kr

Fickur A. Lundstedt Stockholm 18K 1700-tal Ø50mm med nyckel, skadad urtavla, ej funktionsgaranti

6 500 kr

Utrop: 1 900 kr

Herrur Gant Sea Gate Quartz Chronograph modell 1008 i stål med stållänk, viklås

550 kr

Utrop: 550 kr

Damur Efva Attling My first Quartz i stål med repig stållänk 17cm viklås, extra länkar i box batteribyte behövs

1 900 kr

Utrop: 2 100 kr

Ring med stenar 18K Ø16 2,6g

Utrop: 950 kr

Parti guld 18K med gravyr 2,7g

Utrop: 900 kr

Herrur Fossil Automatic FS-4108 i stål med stållänk 18cm snr.110512

550 kr

Utrop: 650 kr

Figurin Torsten Molander Gorilla i gips höjd 18cm

300 kr

Utrop: 750 kr

Två Vinkaraffer i tenn Karlshamn höjd 26cm (varav en med liten buckla)

175 kr

Utrop: 225 kr

Rolex Oyster Perpetual Midsize ref nr. 77080 snr. K104488, cal. 2230 Automatic i stål med Oysterlänk 17cm, viklås extra länkar och cert -01 i box med ytterkartong, äkthetsintyg

15 000 kr

Utrop: 18 200 kr

Figurin Goebel Ängel med ljushållare höjd 10cm

100 kr

Utrop: 125 kr

Figurin Rolf Berg Tomte med julklappssäck höjd 20cm

325 kr

Utrop: 125 kr

Figurin Tomte äldre höjd 37cm

325 kr

Utrop: 325 kr

Pantvaror Elektronik

GPS Garmin Nuvi 1340T med manualer, billaddare och fäste i kartong snr. 1NS316434

475 kr

Utrop: 325 kr

Skål Orrefors Hallon höjd 12cm

200 kr

Utrop: 325 kr

Två skålar Orrefors höjd 12cm varav en modell Residence med nagg

250 kr

Utrop: 125 kr

Skål Orrefors Hallon höjd 7cm

125 kr

Utrop: 125 kr

Skål Orrefors Hallon höjd 10cm

125 kr

Utrop: 225 kr

Vas Orrefors med motiv höjd 30cm

225 kr

Utrop: 325 kr