901 - 920 av 1 780
1...454647...89 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 6 november 2012

Klubbad för

Armband, med diamanter 49x ca0,03ct 18cm 14K 10,2g

3 100 kr

Utrop: 3 700 kr

Parti guld, defekt, innehåller stenar och små diamanter 14K 36,6g

Utrop: 8 900 kr

Parti guld, defekt 21K 146,2g

Utrop: 54 000 kr

Pantvaror Elektronik

Midikeyboard, Carillon control 49 utan kablar

175 kr

Utrop: 550 kr

Pantvaror Elektronik

Audiobox, snr:U208100340 med USB kabel och manual, kvitto

500 kr

Utrop: 325 kr

Pantvaror Elektronik

Studiohörlurar, SHURE srh440 bruksslitage

200 kr

Utrop: 225 kr

Pantvaror Elektronik

Dator, Toshiba Satellite snr: 19179244Q laddare. defekt

425 kr

Utrop: 125 kr

Färglittografi, sign. Jeppe Eisner - Pariser Billeder 1976, 24x22cm i ram (defekt) och glas

100 kr

Utrop: 325 kr

Färglittografi, sign. Jeppe Eisner - Pariser Billeder 1976, 24,5x21cm i ram (något sliten) och glas

75 kr

Utrop: 325 kr

50 kr

Utrop: 325 kr

Färglittografi, sign. Jeppe Eisner - Pariser Billeder 1976, 24.5x21cm i ram (något sliten) och glas

75 kr

Utrop: 325 kr

Pantvaror Elektronik

CD-Brännare, Fostex CR300 Professional Sn: 0600208PENN kablar saknas, ej funktionsgaranti.

350 kr

Utrop: 1 600 kr

Tavlor, 2st reproduktioner av Lasse Åberg, 12x17 och 16,5x12 i ram och glas.

50 kr

Utrop: 175 kr

Glas, 8st Grogglas med luftblåsa i foten, Höjd 17cm Ø7cm, (1 med nagg vid öppningen och 1 med liten defekt vid foten)

450 kr

Utrop: 175 kr

Likörglas, 8st Orrefors Höjd 12,5cm Ø4,5cm (2 med nagg)

175 kr

Utrop: 125 kr

Karaff, Hovmantorp Höjd 24,5cm

125 kr

Utrop: 175 kr

Glas, 6st Grogglas Hovmantorp Höjd 14cm Ø8,3cm (1 med liten nagg)

150 kr

Utrop: 225 kr

Snappsglas, 5st Hovmantorp Höjd 7,8cm Ø5cm (3 med nagg)

Utrop: 75 kr

Glas, 7st Hovmantorp Höjd 9cm Ø6,5cm (1 med nagg och 1 med defekt vid foten)

150 kr

Utrop: 75 kr

Mattallrikar, 12st Seltmann Weiden Bavaria Ø24cm

325 kr

Utrop: 275 kr