Avslutad | Pant – Tisdag 6 november 2012
Klubbad för
Färglittografi, sign. Jeppe Eisner - Pariser Billeder 1976, 24x22cm i ram (defekt) och glas
Färglittografi, sign. Jeppe Eisner - Pariser Billeder 1976, 24,5x21cm i ram (något sliten) och glas
Färglittografi, sign. Jeppe Eisner - Pariser Billeder 1976, 24.5x21cm i ram (något sliten) och glas
Pantvaror Elektronik
CD-Brännare, Fostex CR300 Professional Sn: 0600208PENN kablar saknas, ej funktionsgaranti.
Glas, 8st Grogglas med luftblåsa i foten, Höjd 17cm Ø7cm, (1 med nagg vid öppningen och 1 med liten defekt vid foten)