1041 - 1060 av 1 920
1...525354...96 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 5 juni 2012

Klubbad för

Hänge, buckligt 18K 0,6g

Utrop: 600 kr

Parti Guld, trasigt defekt 18K 2,5g

Utrop: 700 kr

Pantvaror Elektronik

Mobiltelefon, Apple Iphone 4 16GB, Modell A1332, laddare och tillbehör saknas

2 100 kr

Utrop: 1 800 kr

Glasskulptur, Westholms Glasstudio, Signerad "a f", Ø10cm H 14cm

175 kr

Utrop: 150 kr

Glasskulpturer, 2 st, Äpplen, mindre repor, H 10cm Ø9cm

200 kr

Utrop: 50 kr

Glasskål, Orrefors, Lars Hellsten, signerad LH 4361:131 H 12,5cm Ø19,5

125 kr

Utrop: 100 kr

Träfigurer, 2st, sprickor, h 79+73cm

200 kr

Utrop: 50 kr

Tavlor, 2st, Lasse Åberg reproduktioner, 27x22cm

250 kr

Utrop: 50 kr

Spegel, förgylld ram, skador, 85x45cm

350 kr

Utrop: 100 kr

Diamant, ca 0,18ct

Utrop: 600 kr

Diamant, ca 0,10ct

275 kr

Utrop: 250 kr

Hänge, 18K med diamanter 10xca0,01ct 2,3g

Utrop: 850 kr

Hänge, 18K 7,6g

Utrop: 2 900 kr

Örhängen, ett par 18K 2,6g

Utrop: 900 kr

Ring, 18K med diamanter åttkantsslipade/en skadad 3xca0,01ct Ø183/4 1,8g

Utrop: 500 kr

Örhängen, ett par 18K vitguld med stenar/en saknas 8,4g

Utrop: 2 300 kr

Halscollier, 18K 43cm 7,4g

Utrop: 2 100 kr

Armband, 18K 18cm 13,4g

Utrop: 3 700 kr

Ring, 18K med diamanter 14xca0,005ct åttkanslipade Ø171/2 4,8g

Utrop: 1 700 kr

Berlocker, 4st 18K 2,2g

Utrop: 700 kr