Avslutad | Pant – Tisdag 28 juni 2011
Herrur, Breitling Chronomat "Tachymetre", stål/guld, kronograf, datum, automat, skadad ring, en raider saknas, går ej, UTC, quartz, ref B61072, snr 10101, går ej, Pilotlänk, stål/guld, tot 22,5cm
Herrur, Omega, Seamaster Professional, Chronometer, Special Edition James Bond 007 05675/10007, stål, automat, skadade viare, repig ring, heliumventil, stållänk, tot 20,5cm, ett stift vid låset löst, snr 80457178
Herrur, Breitling, Chronomat, kronograf, datum, stål/guld, en raider trasig, ref D13050.1, snr 7276, UTC, quartz, ref 61072, snr 9994, går ej, Roulauxlänk, stål/guld, tot 21cm
Damur, Tag Heuer, Aquaracer, automat, datum, stål, safirglas, repor och nagg på ring, stållänk sliten, tot 18,5cm, cert maj 2005, ref WN2311-0, snr GB9172, extra länkbitar, box trasig, ytterkartong
Herrur, Tissot, PRS200, quartz, krongraf, datum, doublé, ref T362/462, tot 21,5cm, går ej
Damur, Longines, Hydro Conquest, quartz, datum, stål/guld, pärlemorurtavla, diamantindex, diamantkrans, ref L3.247.3, snr 34149839, tot 18cm
Damur, Breitling, Lady Cockpit, stål med guldraiders, datum, safirglas, diamantindex, Pilotlänk stål, tot 20cm, ref B71356, snr 838122
Herrur, Omega, Constellation, stål, datum, graverad, orginallänk, tot 17cm
Visa varaPantvaror Klockor
Herrur, Franck Muller, Conquistador, King, 18K vitguld, automat, kronograf, safirglas, gummiband orginalspänne spänne i platina, ref 8005 CC King, snr 37, cert jan 2007, box, ytterkartong
Herrur, Parmigiani, Fleurier, Kalpa Grande, 18K, automat, datum, safirglas, glasbaksida, läderband med orginalspänne 18K, snr 22389
Herrur, Gant, Limited Edition 60th anniversary, datum, stål, skelettboett, läderband med viklås stål, snr 1042, nr 0683 av 1949
Damur, Cartier, Panthére, stål/guld, quartz, datum, orginallänk stål/guld, tot 19,5cm, snr C93440, går ej
Herrur, Certina, 18K, manuell, vattenskadad urtavla, buckla på boett, läderband, med box