621 - 640 av 1 662
1...313233...84 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 14 juni 2011

Klubbad för

Halskedja, 18K 44cm, 3,9g

Utrop: 1 000 kr

Ring, 18K graverad, 4,3g

Utrop: 1 100 kr

Skedar, 12st Kaffeskedar i Silver 830, svenskstämplat ograverat, 120mm

800 kr

Utrop: 900 kr

Skedar, 12st Kaffeskedar, Svenskstämlat, 116mm

600 kr

Utrop: 700 kr

Skedar, 6st Kaffeskedar, Silver, Svenskstämplat, 116mm, 65,4g

300 kr

Utrop: 350 kr

Halskedja, Silver, 50,5cm, 169,1g

1 300 kr

Utrop: 850 kr

Smyckeset, i silver, Armband, Halskedja, Örhängen, 73,6g

900 kr

Utrop: 375 kr

Armband, 2st i Silver, Bismarck, 48,9g

275 kr

Utrop: 250 kr

Ringar, 6st i Silver, 29,7g

500 kr

Utrop: 150 kr

Silverparti, Armring, Brosch, 27,6g

475 kr

Utrop: 125 kr

Silverparti, diverse silversmycken, 83,2g

475 kr

Utrop: 425 kr

Halskedja, Silver 925, 50cm, 153,7g

1 100 kr

Utrop: 950 kr

Herrur, Rolex Yacht-Master Automat safirglas, guld/stål.Ref 16623 serienr Z929886 med extra länkbit, box och ifyllt certifikat Dec2008

37 000 kr

Utrop: 41 000 kr

Väggur, Guldförgylt väggur med nyckel.

375 kr

Utrop: 425 kr

Väggur, Guldförgylld väggur, saknar nyckel, mycket skador

225 kr

Utrop: 50 kr

Herrur, Breitling Super Avenger A13370 nr 2567407 med extra länkbit, box och ifyllt cert, 2010

18 000 kr

Utrop: 21 000 kr

Damur, 18K Omega Manuell med integrerad länk i 18K, 24,5g

3 800 kr

Utrop: 4 400 kr

Ringar, 6st 18K, gravyr och skador finns, 23,7

Utrop: 5 700 kr

Örhängen, ett par 18K med stenar, 6,0g

1 500 kr

Utrop: 1 700 kr

Damur, 18K Tissot manuell med integrerad länk i 18K,22,2g

3 400 kr

Utrop: 4 000 kr